Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
PODSUMOWANIE GMINNEJ LIGI PILKI HALOWEJ PDF Drukuj Email
Piątek, 19 Marzec 2010
halówkaW dniu 19 marca br. (piątek) w siedzibie Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Świdnica przy ul. Wałbrzyskiej 25 o godz. 17.00 odbędzie się uroczyste podsumowanie Gminnej Ligi Piłki Halowej "BEBA CUP" połączone z wręczeniem nagród dla zwycięskich drużyn. ZAPRASZAMY ! 
 
OLA GIERAT MISTRZYNIĄ POLSKI W PRZEŁAJACH PDF Drukuj Email
Wtorek, 16 Marzec 2010
logo PZLADoskonale rozpoczęli swoje starty w nowym 2010 roku lekkoatleci GLKS Świdnica trenowani przez Ryszarda Mydłowskiego. Aleksandra Gierat w wielkim stylu wygrała w Bydgoszczy Mistrzostwa Polski Juniorek w przełajach na dystansie 6 km które odbyły się 14 marca i zapewniła sobie start w Mistrzostwach Świata, które odbędą się za dwa tygodnie.
Czytaj dalej…
 
SUKCES PIŁKARZY GLKS GRYF ŚWIDNICA PDF Drukuj Email
Wtorek, 9 Marzec 2010

GLKS GRYF ŚWIDNICADużym sukcesem piłkarzy z GLKS "GRYF" Świdnica zakończyły się rozgrywki w ramach Turnieju o Puchar Wójta Gminy Świdnica w Piłce Nożnej Halowej do lat 12-tu. Drużyna reprezentująca barwy GLKS wywalczyła w turnieju doskonałe drugie miejsce. Organizatorami imprezy byli KS Gryf Świdnica oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

Czytaj dalej…
 
II Samorządowo-Medialno-Sportowy Turniej Kręgli Amatorskich PDF Drukuj Email
Środa, 3 Marzec 2010
Fot.: GOKSiRW dniu 26 lutego 2010 roku na kręgielni w Świebodzicach odbył się II Samorządowo-Medialno-Sportowy Turniej Kręgli Amatorskich.
Czytaj dalej…
 
KOMUNIKAT KOŃCOWY MIĘDZYWOJEWÓDZKIEGO OTWARTEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZICZEK PDF Drukuj Email
Wtorek, 16 Luty 2010
Fot.: Turniej siatkarski młodziczekW dniu 13.02.2010 na hali sportowej w Witoszowie odbył się Międzywojewódzki Otwarty Turniej piłki siatkowej młodziczek zorganizowany przez GLKS Świdnica przy współpracy MKS Świdnica, GOKSiR Świdnica oraz PZ LZS Świdnica. W Turnieju wzięło udział 5 drużyn  z województwa dolnośląskiego i  opolskiego, które w czasie rozgrywek zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Sędzią Głównym Turnieju był Tadeusz Bieżyński, a kierownikiem biura zawodów – Zuzanna Panek.
Czytaj dalej…
 
WYNIKI POWIATOWEGO TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ DZIECI DO LAT 13 PDF Drukuj Email
Wtorek, 16 Luty 2010

piłka nożna halowa12 lutego 2010 r. w Hali Sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Świdnickiego w Halowej piłce nożnej dzieci do lat 13 w ramach XI Dolnośląskich Igrzysk LZS. Organizatorem turnieju było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Do zawodów strefowych, które odbędą się 20 lutego br. w Dzierżoniowie, awansowały drużyny SP Witoszów oraz SP Żarów. Najlepsze zespoły otrzymały medale oraz dyplomy.

Czytaj dalej…
 
FERIE NA SPORTOWO – BEZPIECZNIE I ZDROWO – W GMINIE ŚWIDNICA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 15 Luty 2010
Fot.: Sportowe ferie w Gminie ŚwidnicaNa terenie Gminy Świdnica w okresie ferii zimowych odbywały się zajęcia sportowo - rekreacyjne przygotowane dla dzieci i młodzieży. Można było wspinać się na ściance wspinaczkowej, pojechać na basen kryty w Świebodzicach lub skorzystać z rozgrywek w piłkę nożną, ręczną czy z przygotowanych wcześniej  różnych gier i zabaw, które adresowane były zarówno do dziewcząt i chłopców.
Czytaj dalej…
 
SUKCES MŁODYCH AKROBATÓW Z PSZENNA PDF Drukuj Email
Niedziela, 24 Styczeń 2010
Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Akrobatyce SportowejW dniu 23.01.2010r. odbyły się we Wrocławiu Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Akrobatyce Sportowej.  Zawodnicy ze szkoły podstawowej w Pszennie zdobyli I-sze miejsce w punktacji drużynowej szkół podstawowych.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Następna > Ostatnie >>

Strona 27 z 29