Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
ZAWODNICZKI GLKS-u PODBIŁY BIBERACH! PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 18 Październik 2010
biegi uliczneZawodniczki GLKS-u "Świdnica" wystąpiły w głównych rolach na XXIV Międzynarodowym Biegu Ulicznym w Biberach. Aleksandra Gierat wygrała, Michelle Schiewe była trzecia, a Sonia Jankowska siódma.
Czytaj dalej…
 
I MEMORIAŁ PIŁKI NOŻNEJ IM. KAZIMIERZA KOCHANOWSKIEGO PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 12 Lipiec 2010
W dniu 10 lipca 2010 na boisku sportowym w Pankowie odbył się I Memoriał Piłki Nożnej im. Kazimierza Kochanowskiego.
Czytaj dalej…
 
60 - LECIE LUDOWEGO KLUBU SPORTOWEGO „BŁĘKITNI” KOMORÓW PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 5 Lipiec 2010
60 LECIE LKS BŁĘKITNI KOMORÓWDnia 3 lipca 2010 r. w Komorowie piłkarze i sympatycy LKS „Błękitni” Komorów świętowali 60 – lecie działalności Klubu Sportowego. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, po której prezes Klubu Sportowego „Błękitni” Komorów Tadeusz Żuberek przedstawił w zarysie historię Klubu.
Czytaj dalej…
 
MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W LEKKIEJ ATLETYCE - BIAŁYSTOK 26-28.06.2010 PDF Drukuj Email
Czwartek, 1 Lipiec 2010
Mistrzostwa Polski Juniorów w LAOczekiwania wobec występów lekkoatletów GLKS Świdnica na Mistrzostwach Polski Juniorów były duże, szczególnie że ostatni start mistrzowski, tj. na Przełajowych Mistrzostwach Polski był bardzo udany, a poza tym starty poprzedzające wyjazd potwierdzały wysoką formę zawodników. Ostatnie treningi specjalne przed imprezą, też wyraźnie wskazywały zbliżający się szczyt formy, co przełożyło się na ogromną chęć rywalizacji.
Czytaj dalej…
 
W GMINIE ŚWIDNICA RUSZA "TRENER GMINNY" PDF Drukuj Email
Wtorek, 20 Kwiecień 2010

SZS - trener gminnyNa terenie Gminy Świdnica rusza program pod nazwą "Trener Gminny". Organizatorem programu jest Szkolny Związek Sportowy "Dolny Śląsk", przy udziale finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Czytaj dalej…
 
PIŁKARSKA KADRA CZEKA - ELIMINACJE POWIATOWE W PANKOWIE PDF Drukuj Email
Wtorek, 20 Kwiecień 2010
Piłkarska Kadra CzekaInformujemy, że Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju "Piłkarska Kadra Czeka" chłopców odbędą się w dniu 24 kwietnia 2010 roku w Pankowie (Gmina Świdnica). Przypominamy, że zgodnie z regulaminem centralnym w turnieju startuje rocznik 1994 i młodsi (obowiązują legitymacje szkolne). Przyjazd drużyn do godziny 9.45. rozpoczęcie turnieju o godzinie 10.00. Pozostałe jak w regulaminie dolnośląskim. Z jednej gminy mogą wystartować dwie drużyny - finaliści eliminacji gminnych.

 
PODSUMOWANIE XII EDYCJI MIĘDZYPOWIATOWEJ ŚWIDNICKIEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO PDF Drukuj Email
Piątek, 9 Kwiecień 2010

Świdnicka Liga Tenisa StołowegoW dniu 08 kwietnia 2010 roku odbyło się podsumowanie XII edycji Międzypowiatowej Świdnickiej Ligi Tenisa Stołowego. Gospodarzem uroczystości był LZS Słotwina, którego pierwsza drużyna drugi rok z rzędu zajęła pierwsze miejsce w lidze.

Czytaj dalej…
 
ZŁOTO DLA KENII - DOBRY WYSTĘP OLI GIERAT PDF Drukuj Email
Wtorek, 30 Marzec 2010
biegi przełąjowe28 marca br. w bydgoskim Myślęcinku odbyły się 38 Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych.  Na starcie stanęło ponad pięciuset zawodników i zawodniczek z 57 krajów. Polskę w kategorii juniorek reprezentowała zawodniczka GLKS Świdnica Aleksandra Gierat.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Następna > Ostatnie >>

Strona 26 z 29