Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
GMINNY FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 21 Marzec 2011
turniej siatkówki 19 marca br. w hali sportowej w Witoszowie Dolnym po raz kolejny do sportowych zmagań w ramach „Sportowych weekendów na wsi” przystąpiły Sołectwa z Gminy Świdnica. Tym razem przybyłe reprezentację zmierzyły się w Turnieju piłki siatkowej. Do rozgrywek przystąpiło 13 siatkarskich drużyn. Wszyscy pełni zapału i gotowości do walki!
Czytaj dalej…
 
LKS BYSTRZYCA GÓRNA ZWYCIĘZCĄ GMINNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 14 Marzec 2011
Gminna Liga Halowej Piłki NożnejDobiegły końca rozgrywki Gminnej Ligi Halowej Piłki nożnej seniorów. W rozgrywkach ligowych wzięło udział 14 zespołów z terenu Gminy Świdnica. W 13 kolejkach swoje piłkarskie umiejętności zaprezentowało ponad 160 zawodników. Rozgrywane pojedynki pomiędzy poszczególnymi zespołami stały na dobrym poziomie sportowym i dostarczyły wiele emocji kibicom i zawodnikom. W czasie rozgrywek strzelono w sumie 895 bramek.
Czytaj dalej…
 
SOŁECTWA GRAJĄ W KRĘGLE! PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 7 Marzec 2011
Turniej Sołectw - kręgleI ruszyło! W pierwszą sobotę marca na Kręgielni w Świebodzicach odbył się I Turniej Kręglarski „o Puchar Sekretarza Gminy” z cyklu „Sportowe Weekendy na Wsi”. Równo o godz. 10.00 na starcie stanęło 12 czteroosobowych reprezentacji Sołectw z Gminy Wiejskiej Świdnica. Wszyscy w świetnych humorach i  gotowi do sportowych zmagań.
Czytaj dalej…
 
III MEDIALNO-SAMORZĄDOWO-SPORTOWY TURNIEJ KRĘGLI AMATORSKICH PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 28 Luty 2011
III Medialno-Samorządowo-Sportowy Turniej Kręgli AmatorskichW piątek 25 lutego 2011 roku na kręgielni OSiR w Świebodzicach odbył się III Medialno-Samorządowo-Sportowy Turniej Kręgli Amatorskich.
W Turnieju uczestniczyło 13 zaprzyjaźnionych drużyn (samorządów, organizacji pozarządowych, mediów). Organizatorem imprezy było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy.
Czytaj dalej…
 
BOISKO ORLIK W LUTOMI GÓRNEJ PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 21 Luty 2011
boiskoOd listopada br. mieszkańcy Lutomi Górnej i okolic będą mogli korzystać z nowego kompleksu sportowego w ramach programu „Moje Boisko – Orlik 2012”.
Właśnie w Lutomi Górnej do końca października planuje się wybudowanie kompleksu ogólnodostępnych, bezpłatnych boisk sportowych wraz z szatniami i zapleczem socjalnym.
Czytaj dalej…
 
SPORTOWE FERIE W GMINIE ŚWIDNICA PDF Drukuj Email
Piątek, 11 Luty 2011
sportowe feriePonad 500 dzieci skorzysta w tym roku z zimowego wypoczynku w Gminie Świdnica podczas tegorocznych ferii zimowych. W trakcie zbliżających się ferii zimowych placówki oświatowe przygotowały program zajęć na obiekcie sportowym w Witoszowie Dolnym, wspólnie z: Gminnymi Ludowymi Zespołami Sportowymi i Gminnym Ośrodkiem Kultury Sportu i Rekreacji.
Czytaj dalej…
 
"SPORTOWE WEEKENDY NA WSI"-TURNIEJ SOŁECTW PDF Drukuj Email
Wtorek, 1 Luty 2011
logo LZSGminny Ludowy Klub Sportowy "Świdnica", Urząd Gminy Świdnica oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zapraszają na "SPORTOWE WEEKENDY NA WSI" - TURNIEJ SOŁECTW GMINY ŚWIDNICA.
Cykl imprez adresowany jest do Rad Sołeckich - mieszkańców Wsi w wieku powyżej 35 lat (Sołtys i Przewodniczący Rady Sołeckiej bez progu wiekowego)
Czytaj dalej…
 
ALEKSANDRA XXm NA ME W BIEGACH PRZEŁAJ PDF Drukuj Email
Piątek, 17 Grudzień 2010
Aleksandra GieratAleksandra Gierat w minioną środę wróciła ze słonecznej Albufeiry. Przypomnijmy, że po zwycięskich krajowych eliminacjach juniorek do Mistrzostw Europy w Biegach Przełajowych (Biała Podlaska – 27.11.2010), Ola wyleciała do Albufeiry w Portugalii, gdzie od 4 grudnia przygotowywała się z młodzieżową kadrą Polski do kontynentalnego czempionatu, zaplanowanego na 12 grudnia.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Następna > Ostatnie >>

Strona 24 z 29