Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
IV MEDIALNO-SAMORZĄDOWO-SPORTOWY TURNIEJ KRĘGLI AMATORSKICH PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 27 Luty 2012
Puchar dla GOKSIRu za zajęcie V miejscaTradycyjnie w ostatni piątek lutego na kręgielni OSiR w Świebodzicach odbył się IV Medialno-Samorządowo-Sportowy Turniej Kręgli Amatorskich.

W tym roku zainteresowanie Turniejem było ogromne i na stracie stanęło aż 19 reprezentacji. Każda z drużyn liczyła 4 zawodników, a każdy z nich musiał spróbować swoich sił na trzech torach. Drużyna GOKSiRu Świdnica zajęła w końcowej klasyfikacji doskonałe V miejsce.
Czytaj dalej…
 
RUSZYŁY ZAPISY DO XII TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU PDF Drukuj Email
Sobota, 4 Luty 2012
Tymbark U-10 logo Wystartowały zapisy do XII Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – czyli Mistrzostw chłopców i dziewcząt w kategorii U-10. Zwycięzcy tegorocznej edycji rozgrywek otrzymają niezwykłą nagrodę w postaci wyjazdu na mecz Mistrzów Europy, wyłonionych podczas zawodów, które rozegrane zostaną w Polsce i na Ukrainie.
Czytaj dalej…
 
UROCZYSTE PODSUMOWANIE XII DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI PDF Drukuj Email
Piątek, 16 Grudzień 2011
 PODSUMOWANIE XII DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSIW czwartek 15 grudnia w sali Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Świdnicy miało miejsce ważne wydarzenie dla sportu w naszej gminie. Tego dnia zebrali się działacze sportowi, przedstawiciele władz samorządowych i administracyjnych oraz zaproszeni goście na corocznym uroczystym podsumowaniu XII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi.
Czytaj dalej…
 
GMINNA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ "Jako Cup" - sezon 2011/2012 PDF Drukuj Email
Czwartek, 1 Grudzień 2011
halówkaInformujemy, że rozpoczynają się rozgrywki Ligi halowej piłki nożnej seniorów sezon 2011/2012. Zgłoszeń można dokonywać tel. 74 851 98 19 lub mailowo: pzlzs_swidnica@onet.pl. Rozpoczęcie rozgrywek 2-3 grudzień 2011.
Czytaj dalej…
 
POWIAT ŚWIDNICA ZWYCIĘZCĄ XII DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI PDF Drukuj Email
Czwartek, 1 Grudzień 2011
Logo LZSDosłownie "rzutem na taśmę", bo tak można nazwać zwycięstwo drużyny z Marcinowic w ostatnim już w tym roku Finale Dolnośląskim - turnieju halowej piłki nożnej do lat 15 - reprezentacja powiatu świdnickiego zapewniła sobie różnicą jednego punktu zajęcie I miejsca w tegorocznej rywalizacji XII DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI.
Czytaj dalej…
 
FINAŁ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIECI DO LAT 15 PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 21 Listopad 2011
halowa piłka nożnaW dniu 20 listopada 2011 roku w hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbył się Dolnośląski Finał Halowej Piłki Nożnej Dzieci do lat 15 organizowany w ramach XII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi. Był to ostatni finał kończący tegoroczne Igrzyska. Wielki sukces odnieśli zawodnicy GLKS Gimnazjum Marcinowice wygrywając tegoroczny finał. Gratulujemy!
Czytaj dalej…
 
ZAWODY WSPINACZKOWE W RAMACH DNI GÓR 2011 PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 24 Październik 2011
Zawody wspinaczkowe  o Puchar Starosty ŚwidnickiegoW niedzielę, 23 października, na terenie hali sportowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Witoszowie Dolnym odbyły się Zawody Wspinaczkowe o Puchar Starosty Świdnickiego. Zawody te wpisały się w cykl wielu imprez sportowych i kulturalnych organizowanych w ramach tegorocznych "Dni Gór", które odbywały się w dniach 20 - 23.X.

Obok nagrody głównej - Pucharu Starosty Świdnickiego- najlepszym w poszczególnych kategoriach wiekowych wspinaczom wręczono nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy.
Czytaj dalej…
 
OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN - WITOSZÓW DOLNY, 15.10.2011 PDF Drukuj Email
Niedziela, 16 Październik 2011
OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN - WITOSZÓW DOLNYW dniu 15.10.2011 na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbył się Turniej piłki siatkowej mężczyzn. W Turnieju startowały 4 drużyny z terenu powiatu świdnickiego łącznie 36 zawodników.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Następna > Ostatnie >>

Strona 22 z 29