Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
II OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ – GRODZISZCZE 2012 PDF Drukuj Email
Czwartek, 19 Lipiec 2012
II Otwarty turniej siatkówki plażowej w Grodziszczu21 lipca Nieformalna Grupa Działania Aktywnej Młodzieży zaprasza na II otwarty turniej piłki siatkowej – Grodziszcze 2012.
Czytaj dalej…
 
SPORTOWE WEEKENDY NA WSI PRZED WIELKIM FINAŁEM PDF Drukuj Email
Piątek, 13 Lipiec 2012
LOGO LZSNadszedł czas by podsumować trwające od 24 marca sportowe zmagania sołectw w ramach II Turnieju Sołectw o nazwie: „Sportowe weekendy na wsi”. W tym roku podczas trwającej fazy eliminacyjnej w turnieju udział wzięło 16 drużyn. Różne dyscypliny takie jak: kręgle, siatkówka, strzelectwo, rekreacja, czy łucznictwo przysporzyły wszystkim masę wrażeń i emocji czerpanych z czystego współzawodnictwa.
Czytaj dalej…
 
OSTRE STRZELANIE W WITOSZOWIE W RAMACH TURNIEJU SOŁECTW GMINY ŚWIDNICA PDF Drukuj Email
Środa, 23 Maj 2012
fot. tarczaCykl zawodów z serii: „Sportowe weekendy na wsi” wkroczył w decydującą fazę. W sobotę 19 maja, pięcioosobowe reprezentacje sołectw mogły na terenie Muzeum Broni i Militariów w Witoszowie Dolnym spróbować swoich sił w strzelaniu z wiatrówki.
Czytaj dalej…
 
II TURNIEJ SOŁECTW "SPORTOWE WEEKENDY NA WSI" - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PDF Drukuj Email
Niedziela, 22 Kwiecień 2012
Turniej piłki siatkowejW sobotę 21 kwietnia na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbył się turniej piłki siatkowej organizowany w ramach II Turnieju Sołectw „Sportowe weekendy na wsi”.
Czytaj dalej…
 
ZAPRASZAMY NA "FINAŁ FINAŁÓW" - 10.03. HALA SPORTOWA W WITOSZOWIE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 5 Marzec 2012
Halowa Piłka Nożna - Hala sportowa w WitoszowiePowiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych oraz Firma "JAKO" Tomasza Mojsy organizują "Finał Finałów" Halowej Piłki Nożnej Powiatu Świdnickiego.
Czytaj dalej…
 
LKS BYSTRZYCA GÓRNA ZWYCIĘZCĄ DOLNOŚLĄSKIEGO FINAŁU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DO LAT 13 !!! PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 5 Marzec 2012
piłka nożnaWspaniałym sukcesem młodych piłkarzy z Bystrzycy Górnej zakończył się pierwszy finał dolnośląski w ramach XIII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi, który odbył się 4 marca w hali sportowej w Ścinawce Średniej (gmina Radków).
Czytaj dalej…
 
FINAŁ ROZGRYWEK GMINNEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „JAKO CUP” 2012 PDF Drukuj Email
Wtorek, 28 Luty 2012
Finał rozgrywek Gminnej Halowej Piłki NożnejZakończyła się kolejna edycja Gminnej Halowej Piłki Nożnej „Jako cup” 2012 rozgrywana na hali w Witoszowie Dolnym. Uroczyste podsumowanie ligi odbyło się bezpośrednio po zakończeniu ostatniej kolejki w dniu 25 lutego 2012 roku w Witoszowie Dolnym.
Czytaj dalej…
 
RUSZYŁA II EDYCJA TURNIEJU SOŁECTW GMINY ŚWIDNICA PDF Drukuj Email
Wtorek, 28 Luty 2012
Turniej Rad Sołeckich24 lutego br. otwartym turniej kręglarskim w Świebodzicach rozpoczęła się tegoroczna II już edycja "Sportowych weekendów na wsi" - Turnieju Sołectw Gminy Świdnica. Organizatorem turnieju jest GLKS Świdnica we współpracy z Gminą Świdnica.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Następna > Ostatnie >>

Strona 21 z 29