Start Aktualności Wydarzenia WYSTĘP ZESPOŁU "ALE BABKI" W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ
WYSTĘP ZESPOŁU "ALE BABKI" W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ Drukuj Email
Środa, 18 Styczeń 2017
foto Koncert Zespołu W dniu 17 stycznia 2017 roku Zespół Śpiewaczy - ALE BABKI wystąpił  w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Świdnicy. Był to uroczysty  koncert kolęd i pastorałek, który zainaugurował tegoroczny cykl spotkań w Bibliotece dla byłych pracowników Świdnickiej Fabryki Urządzeń Przemysłowych, pośród których jest też wielu mieszkańców naszej gminy.

Był to już drugi taki koncert – pierwszy miał miejsce w styczniu 2016 r.
Wszystkich byłych ŚFUP-owców z naszej gminy pragnących nawiązać kontakt z dawnymi współpracownikami prosimy o podanie do GOKSiR swoich numerów telefonów czy maili – przekażemy  je organizatorom tych spotkań.

 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: