Start
GMINNY FESTIWAL PIŁKI SIATKOWEJ PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 21 Marzec 2011
turniej siatkówki 19 marca br. w hali sportowej w Witoszowie Dolnym po raz kolejny do sportowych zmagań w ramach „Sportowych weekendów na wsi” przystąpiły Sołectwa z Gminy Świdnica. Tym razem przybyłe reprezentację zmierzyły się w Turnieju piłki siatkowej. Do rozgrywek przystąpiło 13 siatkarskich drużyn. Wszyscy pełni zapału i gotowości do walki!

W drużynach oprócz mieszkańców Wsi po raz kolejny nie zabrakło Sołtysów, Przewodniczących i Członków Rad Sołeckich oraz Radnych Gminnych. W turnieju zwyciężyło Sołectwo Panków (w składzie: Bobiński Cezary, Hawrylak Mieczysław, Legan Dariusz, Just Andrzej, Wolak Jaromir, Grzegorz Woźniak, Talarski Czesław) pokonując w meczu finałowym drużynę z Pszenna (w składzie: Kraszewski Andrzej, Goździejewski Kazimierz, Szczęsny Andrzej,. Szczęsny Edmund, Paweska Zenon, Lempart Maciej, Całka Bartłomiej, Kozłowski Bogusław) 15:7 i 15:9, natomiast miejsce trzecie po wygranym starciu z Sołectwem z Bojanic (15:10; 15:9) zdobyła drużyna z Wiśniowej (w składzie: trener – Banasik Jerzy,  Kotarski Włodzimierz, Bajda Grzegorz, Kołodziej Jarosław, Banasik Marcin, Masny Janusz, Mielnik Tomasz, Pisula Wojciech, Gądzik Andrzej). Najwszechstronniejszym zawodnikiem, a raczej zawodniczką została Alicja Gaik z Krzczonowa, a najlepiej atakującym zawodnikiem  Andrzej Szczęsny. Wszystkim drużynom gratulujemy i do zobaczenia 16.04.2011 na kolejnym Turnieju – tym razem Strzeleckim o „Puchar Vice Wójta”