Start Aktualności Wydarzenia ROZTAŃCZONE ŚWIĘTO PAŃ W MOKRZESZOWIE
ROZTAŃCZONE ŚWIĘTO PAŃ W MOKRZESZOWIE Drukuj Email
Poniedziałek, 10 Marzec 2014
fot. Wójt Gminy Świdnica Teresa Mazurek podczas Święta Kobiet w Mokrzeszowie8 marca br. świetlica w Mokrzeszowie zapełniła się licznie tamtejszymi mieszkankami oraz zaproszonymi gośćmi, dla których to Zespół Tańca Ludowego i Estradowego "MOKRZESZÓW" z okazji przypadającego w tym dniu Święta Kobiet przygotował roztańczony i rozśpiewany program artystyczny.

Program z udziałem wielu śpiewaków i tancerzy rozpoczął się tradycyjnie od odtańczenia pięknego polskiego tańca narodowego - poloneza. Następnie panie i panowie z "Mokrzeszowa", pod kierunkiem artystycznym pani Marii Skiślewicz, zaprezentowali przedstawienie muzyczne pt. "Powitanie Liczyrzepy".
Następnie zespół przystrojony w tradycyjne stroje ludowe wykonał wiele tańców i piosenek bardzo entuzjastycznie odebranych przez zgromadzoną w tym dniu w sali świetlicy w Mokrzeszowie publiczność.

Występy Zespołu w Mokrzeszowie podziwiali również przedstawiciele samorządu Gminy Świdnica, której przewodniczyła wójt gminy Pani Teresa Mazurek oraz przewodnicząca Rady Gminy Pani Regina Adamska. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło również sekretarz Gminy Świdnica Pani Jadwigi Generowicz oraz dyrektora GOKSIR Pana Krzysztofa Jasa.
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: