Start Aktualności Wydarzenia SPOTKANIE OPŁATKOWE W SCHRONISKU
SPOTKANIE OPŁATKOWE W SCHRONISKU Drukuj Email
Niedziela, 5 Styczeń 2014
fot. Spotkanie opłatkowe w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym w Lubachowie5 stycznia 2014r. miało miejsce niecodzienne wydarzenie w historii Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Lubachowie - w sali konferencyjnej naszej placówki odbyło się pierwsze spotkanie opłatkowe zorganizowane przez Sołectwo Lubachów.
W uroczystości wzięli udział Wójt Gminy Świdnica Pani Teresa Mazurek, Sekretarz Urzędu Gminy Pani Jadwiga Generowicz, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji Pan Krzysztof Jas, Ksiądz Proboszcz Parafii w Bystrzycy Górnej Wiesław Mróz oraz Dyrektor Schroniska Pani Magdalena Urbańska.

Gospodarzem spotkania był Sołtys Lubachowa - Pan Marek Adamczyk wraz z przedstawicielami Rady Sołeckiej, który uroczyście przywitał zaproszonych gości oraz licznie przybyłych mieszkańców, a także zaprosił do wspólnego kolędowania i poczęstunku. Świąteczny charakter uroczystości został podkreślony przez występ jasełkowy dzieci i młodzieży ze świetlicy wiejskiej w Lubachowie, które przygotowały niezapomniany spektakl.

/źródło: www.schronisko.lubachow.pl/

 

 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: