Start Aktualności Wydarzenia NOWY PLAC ZABAW W GRODZISZCZU
NOWY PLAC ZABAW W GRODZISZCZU Drukuj Email
Sobota, 19 Październik 2013
fot.: Nowy plac zabaw w Grodziszczu1 nowych urządzeń pojawiło się na nowym placu zabaw w Grodziszczu, zlokalizowanym w bliskim sąsiedztwie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II. Wartość prac wyniosła ponad 64 tys. zł., w tym dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego w ramach „Odnowy Dolnośląskiej Wsi” to kwota 30 tys. zł.
Wszystkie urządzenia rekreacyjno - zabawowe posiadają certyfikaty zgodności z normami serii PN EN 1176, wykonane zostały stali, a nie drewna co z pewnością zwiększy ich czas eksploatacji.

Fajny, piękny, kolorowy - tak o nowym placu zabaw ze strefami bezpieczeństwa mówią mieszkańcy Grodziszcza. Dorośli zwracają uwagę na jego bezpieczeństwo, funkcjonalność i nowoczesność. Bez wątpienia takiego miejsca w Grodziszczu brakowało.

Cały plac zabaw został tak zaprojektowany i wykonany, aby zapewnić dzieciom bezpieczną aktywność fizyczną, prowadzenie różnorodnych zajęć ruchowych. Wyposażony jest w bezpieczną i estetyczną nawierzchnię, różnorodne drabinki, drążki, wieżę linową, zjeżdżalnie, równoważnie, kolorowe huśtawki.

Z uwagi na porę roku, zagospodarowanie terenu w brakującą zieleń i krzewy zostanie wykonane na wiosnę przyszłego roku.

  


Najnowsze artykuły z tej kategorii: