Start Aktualności Wydarzenia KLUB SENIORA Z PSZENNA NA ANTENIE TVP
KLUB SENIORA Z PSZENNA NA ANTENIE TVP Drukuj Email
Piątek, 7 Wrzesień 2012
fot. Klub Seniora z PszennaNajbliższy odcinek Telewizyjnego Klubu Seniora poświęcony będzie Seniorom z Pszenna. Emisja już w najbliższą sobotę, 8 września o g. 8.00 na antenie TVP Wrocław.

Maria Bierska i Marek Łyczkowski tym razem gościli w Klubie Seniora w Pszennie. Uczestniczyli również w kulinarnych wariacjach w Bystrzycy Górnej. Spotkali się także z Zespołem Ludowo-Estradowym Mokrzeszów. O efektach wizyty w gminie Świdnica telewidzowie będą mogli przekonać się już w najbliższą sobotę, 8 września o godz. 8.00 na antenie TVP Wrocław. Program zostanie powtórzony również w poniedziałek, 10 września o godz. 18.50.

To już druga odsłona Telewizyjnego Klubu Seniora w gminie Świdnica. W ubiegłym roku, TVP Wrocław gościła u Seniorów w Bystrzycy Górnej, którzy podobnie jak ich koledzy z Pszenna udowodnili, że jesień życia może być pełna płomiennych barw.

Natomiast w niedzielę, 9 września, o godz. 8.00 również na antenie TVP Wrocław będzie miała miejsce audycja z udziałem m.in. wójt Gminy Świdnica Pani Teresy Mazurek. Tematem spotkania będzie rozwój i propagowanie sportu w społecznościach lokalnych.
Serdecznie zapraszamy !
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: