Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
II BIEG POJEDNANIA W KRZYŻOWEJ PDF Drukuj Email
Piątek, 18 Wrzesień 2015
foto: I Bieg Pojednania - Krzyżowa 2014Teren Fundacji Krzyżowa był w przeszłości świadkiem wielu inicjatyw mających na celu pogłębienie pojednania polsko-niemieckiego. Odbywało się tam również szereg imprez propagujących aktywność fizyczną młodzieży oraz osób starszych. Połączeniem tych dwu idei jest „Bieg Pojednania”, którego już II edycja odbędzie się 30 września właśnie w Krzyżowej.
Czytaj dalej…
 
VI EDYCJA TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 31 Sierpień 2015
VI Turniej Olika o Puchar Premiera RPSzkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy zapraszają na VI EDYCJĘ TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR Premiera RP.
Czytaj dalej…
 
PODSUMOWANIE TURNIEJU SOŁECTW - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 24 Sierpień 2015

foto: piłka plażowaW sobotę 22 sierpnia odbył się ostatni turniej eliminacyjny Sportowych weekendów na wsi. Drużyny młodzieżowe (rocznik 1996 i młodsi) wzięły udział w turnieju piłki plażowej. Gospodarzem było sołectwo Grodziszcze, choć mecze rozgrywały się również na boisku w Boleścinie. W turnieju udział wzięło 17 Sołectw.

Czytaj dalej…
 
RUSZA VI EDYCJA TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP PDF Drukuj Email
Wtorek, 16 Czerwiec 2015
VI TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR RPSzkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy zapraszają na VI EDYCJĘ TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR Premiera RP.  Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej chłopców i dziewcząt, który odbędzie się 8 września 2015 roku na Orliku w Lutomi.
Czytaj dalej…
 
TEMPERATURA I EMOCJE +35 CZYLI REKREACJA W BOJANICACH PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 15 Czerwiec 2015

foto: Turniej SołectwW bardzo upalną sobotę – 13 czerwca br. na boisku sportowym w Bojanicach odbył się kolejny turniej sołectw w ramach cyklu Sportowe Weekendy na Wsi. Tym razem w 5 konkurencjach (rzuty lotką, rzuty ringo, hokej, rzuty woreczkami, strzały na bramkę) zmierzyły się również drużyny młodzieżowe (w wieku 13-19 lat).  W turnieju dla młodzieży wystartowało 18 reprezentacji, natomiast w turnieju dorosłych 19.

Czytaj dalej…
 
SPORTOWE WEEKENDY NA WSI - TURNIEJ REKREACYJNY W BOJANICACH PDF Drukuj Email
Czwartek, 11 Czerwiec 2015
Plakat Turnieju Sołectw 2015 - Sportowe Weekendy na WsiInformujemy, że Turniej Rekreacyjny rozgrywany w ramach „Sportowych weekendów na wsi” odbędzie się dnia 13 czerwca br. na boisku sportowym w Bojanicach. Rozpoczęcie Turnieju o godz. 13.30
Czytaj dalej…
 
BOKSOWALI W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 25 Maj 2015

foto: Turniej bokserski w Witoszowie DolnymZawodnicy z różnych sekcji bokserskich w sobotę 23 maja uczestniczyli w turnieju, który odbył się na hali sportowej w Witoszowie Dolnym.
Czytaj dalej…
 
BOGATYNIA PRZYJAZNA ŚWIDNICKIM LEKKOATLETOM PDF Drukuj Email
Wtorek, 19 Maj 2015
foto: Paulina Szakiel i Wojtek Grześków z medalami Mistrzostw Dolnego Śląska JuniorówMedalowe żniwa zawodników GLKS „Świdnica” prowadzonych przez duet trenerski Katarzyna Kalita i Ryszard Mydłowski wciąż trwają. Tym razem skutecznie walczyli w sobotnie popołudnie - 16 maja, w Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów, które od kilku lat rozgrywane są w Bogatyni.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 28