Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
XXIX OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE „BIEG PAMIĘCI” GROSS – ROSEN PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Maj 2015
Bieg Pamięci Rogoznica 2015 - na podiumW dniu 9 maja 2015 roku w Rogoźnicy odbyły się XXIX Ogólnopolskie biegi przełajowe „Bieg Pamięci” Rogoźnica 2015. Zgodnie z tradycją przed rozpoczęciem biegów złożono wieniec pod Mauzoleum Pomordowanych na terenie Muzeum Gross-Rosen oraz zapalono znicz pamięci przyniesiony przez sztafetę uczniów ze Szkoły Podstawowej w Rogoźnicy.
Czytaj dalej…
 
OD ZWYCIĘSTWA DO ZWYCIĘSTWA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Maj 2015
foto: Wojtek Grześków w blokach startowychPo udanym sezonie przełajowym, zakończonym podwójnym triumfem w Dolnośląskiej Licealiadzie, eksportowi reprezentanci GLKS ,,Świdnica”, w minioną sobotę, w trakcie ósmej edycji Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży udanie zainaugurowali sezon letni.
Czytaj dalej…
 
XXIX OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE „BIEG PAMIĘCI” W ROGOŹNICY PDF Drukuj Email
Środa, 6 Maj 2015
XXIX OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE BIEG PAMIĘCIJuż po raz 29 zapraszamy na Ogólnopolskie Biegi przełajowe „Bieg Pamięci” . Biegi odbędą się w dniu 9 maja br. na terenie parku w Rogoźnicy. Oprócz startu w biegach serdecznie zapraszamy do wizyty w Muzeum i  zapoznania się  z historią funkcjonującego w czasie drugiej wojny światowej obozu koncentracyjnego Gross- Rosen.
Czytaj dalej…
 
SPORTOWE WEEKENDY NA WSI - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W WITOSZOWIE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 20 Kwiecień 2015
Fot. Turniej sołectw - siatkówka - Witoszów DolnyPrzez dwa dni – 18 i 19 kwietnia 2015 roku w hali sportowej w Witoszowie dolnym było pełno, głośno i gwarno i bardzo gorąco. Przez dwa dni reprezentacje sołectw Gminy Wiejskiej Świdnica rywalizowały w drugiej tegorocznej Sportowych Weekendów na Wsi – piłce siatkowej . Na starcie stanęło łącznie 19 Sołectw.
Czytaj dalej…
 
ELFY, SKRZATY, KRASNALE … NA II CROSSIE MOKRZESZOWSKIM PDF Drukuj Email
Wtorek, 14 Kwiecień 2015

FOT.: Start do II Crossu MokrzeszowskiegoMogło by się wydawać, że to bajka, a jednak tym razem rzecz dotyczy świata realnego. Co prawda był pot i łzy … radość, były uśmiechy, puchary i medale. Wszystko to działo się 11 kwietnia br. w wiosennym słońcu kiedy Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mokrzeszowie „otworzył drzwi” dla gimnazjalistów, uczniów szkół podstawowych, a także dla ponad 140 entuzjastów biegów z całej Polski. Był to już II Cross Mokrzeszowski.

Czytaj dalej…
 
SUKCESY PRZEŁAJOWCÓW W OLEŚNICY I MOKRZESZOWIE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 13 Kwiecień 2015

FOT.: Paulina Szakiel i Wojciech GrześkówDuet trenerski z GLKS ,,Świdnica”: Katarzyna Kalita i Ryszard Mydłowski tym razem rozdzielili siły i w minioną sobotę wystawili swoich zawodników do finału wojewódzkiego Licealiady w biegach przełajowych oraz do II Crossu Mokrzeszowskiego.

Czytaj dalej…
 
FINAŁ OTWARTEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ "JAKO CUP" W WITOSZOWIE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 2 Marzec 2015

foto: pucharyW dniu 28 lutego na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbyło się Uroczyste Zakończenie Otwartej Ligi Halowej piłki nożnej „JAKO Cup”. Wszystkie uczestniczące w rozgrywkach drużyny otrzymały puchary, a dla czterech najlepszy drużyn ufundowano koszulki. Nagrodzono także najlepszego bramkarza (Tomasz Styś), króla strzelców (Wojciech Szuba) oraz drużynę Fair Play (Dream Team).

Czytaj dalej…
 
RUSZAJĄ SPORTOWE WEEKENDY NA WSI PDF Drukuj Email
Piątek, 27 Luty 2015
Plakat Turnieju Sołectw 2015 - Sportowe Weekendy na WsiW ostatnim tygodniu marca sołectwa gminy Świdnica rozpoczną kolejną edycję Sportowych Weekendów na Wsi. Pierwszą konkurencją będzie turniej kręgli amatorskich. Uczestnikami konkurencji sportowych i rekreacyjnych mogą być przedstawiciele sołectw, mieszkańców wsi w wieku powyżej 35 lat (sołtys i rada sołecka bez progu wiekowego).  "Będą również konkurencje dla dzieci i młodzieży, które w tym roku odbędą się w Bojanicach i Grodziszczu" – mówił Leszek Noworól z GLKS Świdnica.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 26