Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
FINAŁ "SPOTOWYCH WEEKENDÓW NA WSI" PDF Drukuj Email
Środa, 3 Wrzesień 2014
fot.: Sportowe Weekendy na Wsi - Krzyżowa - bieg na nartachDnia 31 sierpnia podczas Dożynek Gminnych w Krzyżowej odbyła się konkurencja finałowa „Sportowych weekendów na wsi”.
Czytaj dalej…
 
TURNIEJ PLAŻOWEJ PIŁKI NOŻNEJ W BYSTRZYCY GÓRNEJ PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 18 Sierpień 2014
fot.: Organizatorzy Turnieju wraz ze zwycięską drużyną z WiśniowejW sobotę 16 sierpnia w Bystrzycy Górnej odbył się ostatni turniej eliminacyjny w ramach cyklu „Sportowe weekendy na wsi” za nami. Drużyny młodzieżowe wystartowały w turnieju piłki plażowej. Gospodarzem rozgrywek było Sołectwo Bystrzyca Górna. Mimo kapryśnej pogody w turnieju wystartowało 11 reprezentacji. Rozgrywki przeprowadzane były systemem brazylijskim.
Czytaj dalej…
 
SPORTOWE WEEKENDY NA WSI - TURNIEJ ŁUCZNICZY W JAGODNIKU PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 7 Lipiec 2014
fot.: Turniej łuczniczy w Jagodniku5 lipca na boisku sportowym w Jagodniku odbył się ostatni turniej dla dorosłych w ramach „Sportowych weekendów na wsi”. W Turnieju łuczniczym udział wzięły czteroosobowe reprezentacje Sołectw, łącznie 17 drużyn.
Czytaj dalej…
 
TURNIEJ SPORTOWY W POGORZALE W RAMACH CYKLU "SPORTOWE WEEKENDY NA WSI" PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 16 Czerwiec 2014
Fot.: Turniej w Pogorzale w ramach Sportowych Weekendów na WsiW dniu 14 czerwca na boisku sportowym w Pogorzale odbyły się kolejne zmagania Sołectw Gminy Wiejskiej Świdnica w ramach „Sportowych weekendów na wsi”. Tym razem oprócz reprezentacji Sołectw 35+ odbył się również turniej dla młodzieży.
Czytaj dalej…
 
WYNIKI TURNIEJU STRZELECKIEGO W BURKATOWIE PDF Drukuj Email
Czwartek, 15 Maj 2014
fot.: Podium turnieju w BurkatowieW dniu 10.05.2014 w Burkatowie odbył się Turniej Strzelecki w ramach Turnieju Sołectw Gminy Świdnicy. W Turnieju wystartowało 72 zawodników. Zwyciężyła drużyna z Witoszowa Dolnego zdobywając 219 punktów!
Czytaj dalej…
 
XXVIII OGÓLNOPOLSKI BIEG PAMIĘCI ROGOŹNICA 2014 PDF Drukuj Email
Środa, 14 Maj 2014
fot.: XXVIII Ogólnopolski Bieg Pamięci Rogoźnica – Gross Rosen 2014W dniu 10 maja 2014 roku na obiektach sportowych i w parku w Rogoźnicy odbył się XXVIII Ogólnopolski Bieg Pamięci Rogoźnica – Gross Rosen 2014.  W tym dniu od rana Muzeum Gross Rosen udostępnione było dla zawodników startujących w biegu, wyświetlano film o obozie oraz złożono wieńce pod Pomnikiem Pomordowanych.
Czytaj dalej…
 
TURNIEJ STRZELECKI W BURKATOWIE PDF Drukuj Email
Czwartek, 8 Maj 2014
fot.: Turniej strzelecki - tarcza20 drużyn reprezentujących sołectwa gminy Świdnica zmierzy się w najbliższą sobotę, 10 maja w turnieju strzeleckim. Będzie to kolejna, punktowana dyscyplina w ramach sportowych weekendów na wsi. Gospodarzem turnieju jest sołectwo Burkatów. Serdecznie zapraszamy na boisko sportowe od godz. 16.00.
 
 
SPORTOWE WEEKENDY NA WSI - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 28 Kwiecień 2014
fot.: Turniej siatkówki w ramach Sportowych Weekendów na WsiW dniach 26-27.04.2014 na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbył się Turniej piłki siatkowej „Sportowe weekendy na wsi”. W turnieju wystartowało 13 Sołectw oraz reprezentacja Urzędu Gminy. Rozgrywki  toczyły się w pięciu grupach eliminacyjnych, systemem „każdy z każdym”.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 10 z 24