Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ "VOLLEYMANIA" W WITOSZOWIE PDF Drukuj Email
Niedziela, 10 Kwiecień 2016
foto: Uczestnicy Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt VOLLEYMANIA w Witoszowie DolnymW dniu 07.04.2016r. na hali w Witoszowie Dolnym, odbył się Turniej piłki siatkowej dziewcząt Szkół Podstawowych „VOLLEYMANIA”. Organizatorami turnieju byli: Gminny Ludowy Klub Sportowy „Świdnica” oraz Miejski Klub Siatkówki „Świdnica” przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji oraz Gminnego Zespołu Oświaty. W turnieju uczestniczyło 6 szkół z terenu Gminy Świdnica.
Czytaj dalej…
 
Podsumowanie XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS, Mieszkańców Wsi i Miast PDF Drukuj Email
Sobota, 19 Grudzień 2015
foto: Laureaci XVI Dolnośląskich Igrzysk LZSW dniu 18 grudnia br. w Świetlicy Wiejskiej w Grodziszczu odbyło się Podsumowanie XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS, Mieszkańców Wsi i Miast. Powiat świdnicki został zwycięzcą tegorocznych zmagań sportowych, natomiast Gmina Świdnica zajęła świetne – 5 miejsce.
Czytaj dalej…
 
I RST PÓŁMARATON ŚWIDNICKI JUŻ ZA NAMI PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 9 Listopad 2015
Foto: Biegacze na trasie I RST Półmaratonu ŚwidnickiegoDokładnie o godz. 11.00 wspólnym startem ze świdnickiego Rynku rozpoczął się I RST Półmaraton Świdnicki. Międzynarodowa stawka około 1200 biegaczy zmierzyła się z 21 kilometrową trasą półmaratonu, która przebiegała początkowo ulicami Świdnicy, następnie poprzez wsie gminy Świdnica Opoczkę – Bojanice – Burkatów – Bystrzycę Dolną, by zakończyć się finiszem na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Imprezę honorowym patronatem objął mistrz świata w rzucie młotem - Paweł Fajdek.
Czytaj dalej…
 
RUSZAJĄ ZAPISY DO MIĘDZYPOWIATOWEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO PDF Drukuj Email
Środa, 4 Listopad 2015
Plakat - Rozgrywki Międzypowiatowej Ligi Tenisa StołowegoRuszają zapisy do Międzypowiatowej Ligi Tenisa Stołowego. Chętne do udziału drużyny zapraszamy do składania swoich zgłoszeń w terminie do 16.11.2015 na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod nr tel 74 851 98 19.
Regulamin rozgrywek w rozwinięciu niniejszej wiadomości.
Czytaj dalej…
 
I PÓŁMARATON ŚWIDNICKI PDF Drukuj Email
Środa, 28 Październik 2015
I Półmaraton ŚwidnickiFundacja WroActiv oraz samorządy: Gmina Świdnica, Miasto Świdnica, Powiat Świdnicki zapraszają do udziału w
I Międzynarodowym Półmaratonie Świdnickim, który odbędzie się 7 listopada. Dystans jaki będą musieli pokonać zawodnicy to 21,097 km.
Czytaj dalej…
 
TURNIEJ STREFOWY WARCAB 100-POLOWYCH W BURKATOWIE PDF Drukuj Email
Wtorek, 13 Październik 2015
foto: warcaby 100-polowe17 października w Świetlicy wiejskiej w Burkatowie odbyły się eliminacje strefy V i VI w warcabach 100-polowych w ramach XVI DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS - MIESZKAŃCÓW WSI I MIAST 2015. W turnieju wzięło udział 108 zawodniczek i zawodników.
Czytaj dalej…
 
STARSI I MŁODSI BIEGALI W KRZYŻOWEJ PDF Drukuj Email
Wtorek, 6 Październik 2015
Foto: Młodzież uczestnicząca W Biegu Pojednania w KrzyżowejW dniu 30 września br. Na terenie Fundacji Krzyżowa odbyły się II Otwarte biegi przełajowe „Bieg Pamięci”. W biegach wystartowało 150 zawodników z terenu powiatu świdnickiego.
Czytaj dalej…
 
I Samorządowo – Medialno – Sportowy Dwubój Strzelecki „Strzelanie z grillowaniem” PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 21 Wrzesień 2015
Foto: Strzelanie z wiatrówki podczas I Samorządowo – Medialno – Sportowego Dwuboju StrzeleckiegoW słoneczną sobotę 19 września malowniczo położone boisko sportowe w Pogorzale zapełniło się miłośnikami amatorskiego strzelania, odbywał się tu bowiem I Samorządowy  Medialno – Sportowy Dwubój Strzelecki „Strzelanie z grillowaniem”. W zawodach udział wzięły 4-osobowe drużyny, a strzelano z wiatrówki oraz z łuku.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 28