Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
SPORTOWE WEEKENDY NA WSI - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W WITOSZOWIE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 20 Kwiecień 2015
Fot. Turniej sołectw - siatkówka - Witoszów DolnyPrzez dwa dni – 18 i 19 kwietnia 2015 roku w hali sportowej w Witoszowie dolnym było pełno, głośno i gwarno i bardzo gorąco. Przez dwa dni reprezentacje sołectw Gminy Wiejskiej Świdnica rywalizowały w drugiej tegorocznej Sportowych Weekendów na Wsi – piłce siatkowej . Na starcie stanęło łącznie 19 Sołectw.
Czytaj dalej…
 
ELFY, SKRZATY, KRASNALE … NA II CROSSIE MOKRZESZOWSKIM PDF Drukuj Email
Wtorek, 14 Kwiecień 2015

FOT.: Start do II Crossu MokrzeszowskiegoMogło by się wydawać, że to bajka, a jednak tym razem rzecz dotyczy świata realnego. Co prawda był pot i łzy … radość, były uśmiechy, puchary i medale. Wszystko to działo się 11 kwietnia br. w wiosennym słońcu kiedy Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mokrzeszowie „otworzył drzwi” dla gimnazjalistów, uczniów szkół podstawowych, a także dla ponad 140 entuzjastów biegów z całej Polski. Był to już II Cross Mokrzeszowski.

Czytaj dalej…
 
SUKCESY PRZEŁAJOWCÓW W OLEŚNICY I MOKRZESZOWIE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 13 Kwiecień 2015

FOT.: Paulina Szakiel i Wojciech GrześkówDuet trenerski z GLKS ,,Świdnica”: Katarzyna Kalita i Ryszard Mydłowski tym razem rozdzielili siły i w minioną sobotę wystawili swoich zawodników do finału wojewódzkiego Licealiady w biegach przełajowych oraz do II Crossu Mokrzeszowskiego.

Czytaj dalej…
 
FINAŁ OTWARTEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ "JAKO CUP" W WITOSZOWIE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 2 Marzec 2015

foto: pucharyW dniu 28 lutego na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbyło się Uroczyste Zakończenie Otwartej Ligi Halowej piłki nożnej „JAKO Cup”. Wszystkie uczestniczące w rozgrywkach drużyny otrzymały puchary, a dla czterech najlepszy drużyn ufundowano koszulki. Nagrodzono także najlepszego bramkarza (Tomasz Styś), króla strzelców (Wojciech Szuba) oraz drużynę Fair Play (Dream Team).

Czytaj dalej…
 
RUSZAJĄ SPORTOWE WEEKENDY NA WSI PDF Drukuj Email
Piątek, 27 Luty 2015
Plakat Turnieju Sołectw 2015 - Sportowe Weekendy na WsiW ostatnim tygodniu marca sołectwa gminy Świdnica rozpoczną kolejną edycję Sportowych Weekendów na Wsi. Pierwszą konkurencją będzie turniej kręgli amatorskich. Uczestnikami konkurencji sportowych i rekreacyjnych mogą być przedstawiciele sołectw, mieszkańców wsi w wieku powyżej 35 lat (sołtys i rada sołecka bez progu wiekowego).  "Będą również konkurencje dla dzieci i młodzieży, które w tym roku odbędą się w Bojanicach i Grodziszczu" – mówił Leszek Noworól z GLKS Świdnica.
Czytaj dalej…
 
KOMUNIKAT KOŃCOWY ELIMINACJI STREFOWYCH W TENISIE STOŁOWYM XVI DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS, MIESZKAŃCÓW WSI I MIAST PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 23 Luty 2015
fot.: Uczestnicy i organizatorzy Tuneju podczas wręczania nagródW dniu 22.02.2015 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Dobromierzu odbyły się Mistrzostwa Strefy VI w tenisie stołowym organizowane w ramach XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS, Mieszkańców Wsi i Miast. Na starcie imprezy pojawiła się rekordowa liczba 115 zawodniczek i zawodników z powiatów dzierżoniowskiego i świdnickiego.
Czytaj dalej…
 
TURNIEJ "ŚWIDNICKA VOLLEYMANIA 2015" W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 16 Luty 2015
fot.: turniej piłki siatkowej w WitoszowieMiejski Klub Siatkówki Świdnica zorganizował w czwartek, 12 lutego w hali sportowej w Witoszowie Dolnym I Turniej Siatkówki Dziewcząt „Świdnicka Volleymania 2015″. Uczestniczkami zawodów były dziewczęta ze szkół podstawowych z terenu gminy Świdnica: SP Witoszów Dolny, SP Lutomia Dolna, SP Grodziszcze, SP Bystrzyca Górna oraz SP Pszenno.
Czytaj dalej…
 
PODSUMOWANIE "FERII NA SPORTOWO" W GMINIE ŚWIDNICA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 9 Luty 2015
Uczestnicy akcji Ferie na SportowoW tym roku, podobnie jak latach ubiegłych, GOKSiR w Świdnicy wraz z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Świdnicy,  Gminnym Zespołem Oświaty oraz wspólnie z Gminnym Ludowym Klubem Sportowym "Świdnica" był współorganizatorem wypoczynku zimowego dla dzieci uczęszczających na zajęcia w Centrach Profilaktyczno-Sportowych z terenu Gminy Świdnica.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 9 z 25