Sport, LZS - INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
Zamknij[X]
Dożynki Gminne 2018
Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
BOKSOWALI W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 25 Maj 2015

foto: Turniej bokserski w Witoszowie DolnymZawodnicy z różnych sekcji bokserskich w sobotę 23 maja uczestniczyli w turnieju, który odbył się na hali sportowej w Witoszowie Dolnym.
Czytaj dalej…
 
BOGATYNIA PRZYJAZNA ŚWIDNICKIM LEKKOATLETOM PDF Drukuj Email
Wtorek, 19 Maj 2015
foto: Paulina Szakiel i Wojtek Grześków z medalami Mistrzostw Dolnego Śląska JuniorówMedalowe żniwa zawodników GLKS „Świdnica” prowadzonych przez duet trenerski Katarzyna Kalita i Ryszard Mydłowski wciąż trwają. Tym razem skutecznie walczyli w sobotnie popołudnie - 16 maja, w Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów, które od kilku lat rozgrywane są w Bogatyni.
Czytaj dalej…
 
TURNIEJ BOKSERSKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Piątek, 15 Maj 2015
logo Boks Polonia ŚwidnicaW imieniu organizatora Stowarzyszenia Boks Polonia Świdnica zapraszamy na Turniej Bokserski Dziewcząt i Chłopców, który odbędzie się w dniu 23.05.2015r. w Witoszowie Dolnym w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Książąt Świdnickich. Turniej odbędzie się w ramach obchodów 70-lecia Polonii Świdnica.
 
XXIX OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE „BIEG PAMIĘCI” GROSS – ROSEN PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Maj 2015
Bieg Pamięci Rogoznica 2015 - na podiumW dniu 9 maja 2015 roku w Rogoźnicy odbyły się XXIX Ogólnopolskie biegi przełajowe „Bieg Pamięci” Rogoźnica 2015. Zgodnie z tradycją przed rozpoczęciem biegów złożono wieniec pod Mauzoleum Pomordowanych na terenie Muzeum Gross-Rosen oraz zapalono znicz pamięci przyniesiony przez sztafetę uczniów ze Szkoły Podstawowej w Rogoźnicy.
Czytaj dalej…
 
OD ZWYCIĘSTWA DO ZWYCIĘSTWA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Maj 2015
foto: Wojtek Grześków w blokach startowychPo udanym sezonie przełajowym, zakończonym podwójnym triumfem w Dolnośląskiej Licealiadzie, eksportowi reprezentanci GLKS ,,Świdnica”, w minioną sobotę, w trakcie ósmej edycji Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży udanie zainaugurowali sezon letni.
Czytaj dalej…
 
XXIX OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE „BIEG PAMIĘCI” W ROGOŹNICY PDF Drukuj Email
Środa, 6 Maj 2015
XXIX OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE BIEG PAMIĘCIJuż po raz 29 zapraszamy na Ogólnopolskie Biegi przełajowe „Bieg Pamięci” . Biegi odbędą się w dniu 9 maja br. na terenie parku w Rogoźnicy. Oprócz startu w biegach serdecznie zapraszamy do wizyty w Muzeum i  zapoznania się  z historią funkcjonującego w czasie drugiej wojny światowej obozu koncentracyjnego Gross- Rosen.
Czytaj dalej…
 
SPORTOWE WEEKENDY NA WSI - TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ W WITOSZOWIE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 20 Kwiecień 2015
Fot. Turniej sołectw - siatkówka - Witoszów DolnyPrzez dwa dni – 18 i 19 kwietnia 2015 roku w hali sportowej w Witoszowie dolnym było pełno, głośno i gwarno i bardzo gorąco. Przez dwa dni reprezentacje sołectw Gminy Wiejskiej Świdnica rywalizowały w drugiej tegorocznej Sportowych Weekendów na Wsi – piłce siatkowej . Na starcie stanęło łącznie 19 Sołectw.
Czytaj dalej…
 
ELFY, SKRZATY, KRASNALE … NA II CROSSIE MOKRZESZOWSKIM PDF Drukuj Email
Wtorek, 14 Kwiecień 2015

FOT.: Start do II Crossu MokrzeszowskiegoMogło by się wydawać, że to bajka, a jednak tym razem rzecz dotyczy świata realnego. Co prawda był pot i łzy … radość, były uśmiechy, puchary i medale. Wszystko to działo się 11 kwietnia br. w wiosennym słońcu kiedy Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mokrzeszowie „otworzył drzwi” dla gimnazjalistów, uczniów szkół podstawowych, a także dla ponad 140 entuzjastów biegów z całej Polski. Był to już II Cross Mokrzeszowski.

Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 25