Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
TEMPERATURA I EMOCJE +35 CZYLI REKREACJA W BOJANICACH PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 15 Czerwiec 2015

foto: Turniej SołectwW bardzo upalną sobotę – 13 czerwca br. na boisku sportowym w Bojanicach odbył się kolejny turniej sołectw w ramach cyklu Sportowe Weekendy na Wsi. Tym razem w 5 konkurencjach (rzuty lotką, rzuty ringo, hokej, rzuty woreczkami, strzały na bramkę) zmierzyły się również drużyny młodzieżowe (w wieku 13-19 lat).  W turnieju dla młodzieży wystartowało 18 reprezentacji, natomiast w turnieju dorosłych 19.

Czytaj dalej…
 
SPORTOWE WEEKENDY NA WSI - TURNIEJ REKREACYJNY W BOJANICACH PDF Drukuj Email
Czwartek, 11 Czerwiec 2015
Plakat Turnieju Sołectw 2015 - Sportowe Weekendy na WsiInformujemy, że Turniej Rekreacyjny rozgrywany w ramach „Sportowych weekendów na wsi” odbędzie się dnia 13 czerwca br. na boisku sportowym w Bojanicach. Rozpoczęcie Turnieju o godz. 13.30
Czytaj dalej…
 
BOKSOWALI W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 25 Maj 2015

foto: Turniej bokserski w Witoszowie DolnymZawodnicy z różnych sekcji bokserskich w sobotę 23 maja uczestniczyli w turnieju, który odbył się na hali sportowej w Witoszowie Dolnym.
Czytaj dalej…
 
BOGATYNIA PRZYJAZNA ŚWIDNICKIM LEKKOATLETOM PDF Drukuj Email
Wtorek, 19 Maj 2015
foto: Paulina Szakiel i Wojtek Grześków z medalami Mistrzostw Dolnego Śląska JuniorówMedalowe żniwa zawodników GLKS „Świdnica” prowadzonych przez duet trenerski Katarzyna Kalita i Ryszard Mydłowski wciąż trwają. Tym razem skutecznie walczyli w sobotnie popołudnie - 16 maja, w Mistrzostwach Dolnego Śląska Juniorów, które od kilku lat rozgrywane są w Bogatyni.
Czytaj dalej…
 
TURNIEJ BOKSERSKI DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Piątek, 15 Maj 2015
logo Boks Polonia ŚwidnicaW imieniu organizatora Stowarzyszenia Boks Polonia Świdnica zapraszamy na Turniej Bokserski Dziewcząt i Chłopców, który odbędzie się w dniu 23.05.2015r. w Witoszowie Dolnym w Hali Sportowej przy Gimnazjum im. Książąt Świdnickich. Turniej odbędzie się w ramach obchodów 70-lecia Polonii Świdnica.
 
XXIX OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE „BIEG PAMIĘCI” GROSS – ROSEN PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Maj 2015
Bieg Pamięci Rogoznica 2015 - na podiumW dniu 9 maja 2015 roku w Rogoźnicy odbyły się XXIX Ogólnopolskie biegi przełajowe „Bieg Pamięci” Rogoźnica 2015. Zgodnie z tradycją przed rozpoczęciem biegów złożono wieniec pod Mauzoleum Pomordowanych na terenie Muzeum Gross-Rosen oraz zapalono znicz pamięci przyniesiony przez sztafetę uczniów ze Szkoły Podstawowej w Rogoźnicy.
Czytaj dalej…
 
OD ZWYCIĘSTWA DO ZWYCIĘSTWA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Maj 2015
foto: Wojtek Grześków w blokach startowychPo udanym sezonie przełajowym, zakończonym podwójnym triumfem w Dolnośląskiej Licealiadzie, eksportowi reprezentanci GLKS ,,Świdnica”, w minioną sobotę, w trakcie ósmej edycji Wrocławskiej Olimpiady Młodzieży udanie zainaugurowali sezon letni.
Czytaj dalej…
 
XXIX OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE „BIEG PAMIĘCI” W ROGOŹNICY PDF Drukuj Email
Środa, 6 Maj 2015
XXIX OGÓLNOPOLSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE BIEG PAMIĘCIJuż po raz 29 zapraszamy na Ogólnopolskie Biegi przełajowe „Bieg Pamięci” . Biegi odbędą się w dniu 9 maja br. na terenie parku w Rogoźnicy. Oprócz startu w biegach serdecznie zapraszamy do wizyty w Muzeum i  zapoznania się  z historią funkcjonującego w czasie drugiej wojny światowej obozu koncentracyjnego Gross- Rosen.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 8 z 25