Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
I PÓŁMARATON ŚWIDNICKI PDF Drukuj Email
Środa, 28 Październik 2015
I Półmaraton ŚwidnickiFundacja WroActiv oraz samorządy: Gmina Świdnica, Miasto Świdnica, Powiat Świdnicki zapraszają do udziału w
I Międzynarodowym Półmaratonie Świdnickim, który odbędzie się 7 listopada. Dystans jaki będą musieli pokonać zawodnicy to 21,097 km.
Czytaj dalej…
 
TURNIEJ STREFOWY WARCAB 100-POLOWYCH W BURKATOWIE PDF Drukuj Email
Wtorek, 13 Październik 2015
foto: warcaby 100-polowe17 października w Świetlicy wiejskiej w Burkatowie odbyły się eliminacje strefy V i VI w warcabach 100-polowych w ramach XVI DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS - MIESZKAŃCÓW WSI I MIAST 2015. W turnieju wzięło udział 108 zawodniczek i zawodników.
Czytaj dalej…
 
STARSI I MŁODSI BIEGALI W KRZYŻOWEJ PDF Drukuj Email
Wtorek, 6 Październik 2015
Foto: Młodzież uczestnicząca W Biegu Pojednania w KrzyżowejW dniu 30 września br. Na terenie Fundacji Krzyżowa odbyły się II Otwarte biegi przełajowe „Bieg Pamięci”. W biegach wystartowało 150 zawodników z terenu powiatu świdnickiego.
Czytaj dalej…
 
I Samorządowo – Medialno – Sportowy Dwubój Strzelecki „Strzelanie z grillowaniem” PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 21 Wrzesień 2015
Foto: Strzelanie z wiatrówki podczas I Samorządowo – Medialno – Sportowego Dwuboju StrzeleckiegoW słoneczną sobotę 19 września malowniczo położone boisko sportowe w Pogorzale zapełniło się miłośnikami amatorskiego strzelania, odbywał się tu bowiem I Samorządowy  Medialno – Sportowy Dwubój Strzelecki „Strzelanie z grillowaniem”. W zawodach udział wzięły 4-osobowe drużyny, a strzelano z wiatrówki oraz z łuku.
Czytaj dalej…
 
II BIEG POJEDNANIA W KRZYŻOWEJ PDF Drukuj Email
Piątek, 18 Wrzesień 2015
foto: I Bieg Pojednania - Krzyżowa 2014Teren Fundacji Krzyżowa był w przeszłości świadkiem wielu inicjatyw mających na celu pogłębienie pojednania polsko-niemieckiego. Odbywało się tam również szereg imprez propagujących aktywność fizyczną młodzieży oraz osób starszych. Połączeniem tych dwu idei jest „Bieg Pojednania”, którego już II edycja odbędzie się 30 września właśnie w Krzyżowej.
Czytaj dalej…
 
VI EDYCJA TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 31 Sierpień 2015
VI Turniej Olika o Puchar Premiera RPSzkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy zapraszają na VI EDYCJĘ TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR Premiera RP.
Czytaj dalej…
 
PODSUMOWANIE TURNIEJU SOŁECTW - KLASYFIKACJA KOŃCOWA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 24 Sierpień 2015

foto: piłka plażowaW sobotę 22 sierpnia odbył się ostatni turniej eliminacyjny Sportowych weekendów na wsi. Drużyny młodzieżowe (rocznik 1996 i młodsi) wzięły udział w turnieju piłki plażowej. Gospodarzem było sołectwo Grodziszcze, choć mecze rozgrywały się również na boisku w Boleścinie. W turnieju udział wzięło 17 Sołectw.

Czytaj dalej…
 
RUSZA VI EDYCJA TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP PDF Drukuj Email
Wtorek, 16 Czerwiec 2015
VI TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR RPSzkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy zapraszają na VI EDYCJĘ TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR Premiera RP.  Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej chłopców i dziewcząt, który odbędzie się 8 września 2015 roku na Orliku w Lutomi.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 7 z 25