Sport, LZS - INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
Zamknij[X]
Dożynki Gminne 2018
Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
WYNIKI III CROSSU MOKRZESZOWSKIEGO PDF Drukuj Email
Piątek, 22 Kwiecień 2016

Foto zbiorowe - uczestnicy i organizatorzy biegówW piątek 22 kwietnia w Mokrzeszowie biegami indywidualnymi juniorów i juniorek (młodzież gimnazjalna) zainaugurowano III Cross Mokrzeszowski. Współorganizatorem imprezy był Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji. Zawody podsumowała uroczysta dekoracja zwycięzców na terenie  kompleksu sportowego ZSCKR w Mokrzeszowie oraz wspólne ognisko dla wszystkich uczestników biegu. Wyniki końcowe w rozwinięciu wiadomości.

Czytaj dalej…
 
III CROSS MOKRZESZOWSKI PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Kwiecień 2016
baner - III Cross MokrzeszowskiGminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza jako jeden z organizatorów do udziału w III Crossie Mokrzeszowskim, którego start odbędzie się w sobotę, 23 kwietnia 2016 r. spod Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mokrzeszowie. Szczegóły i wysokość opłat startowych znajdą Państwo na stronie www.hermes.swidnica.pl
Czytaj dalej…
 
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ "VOLLEYMANIA" W WITOSZOWIE PDF Drukuj Email
Niedziela, 10 Kwiecień 2016
foto: Uczestnicy Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt VOLLEYMANIA w Witoszowie DolnymW dniu 07.04.2016r. na hali w Witoszowie Dolnym, odbył się Turniej piłki siatkowej dziewcząt Szkół Podstawowych „VOLLEYMANIA”. Organizatorami turnieju byli: Gminny Ludowy Klub Sportowy „Świdnica” oraz Miejski Klub Siatkówki „Świdnica” przy współpracy Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji oraz Gminnego Zespołu Oświaty. W turnieju uczestniczyło 6 szkół z terenu Gminy Świdnica.
Czytaj dalej…
 
Podsumowanie XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS, Mieszkańców Wsi i Miast PDF Drukuj Email
Sobota, 19 Grudzień 2015
foto: Laureaci XVI Dolnośląskich Igrzysk LZSW dniu 18 grudnia br. w Świetlicy Wiejskiej w Grodziszczu odbyło się Podsumowanie XVI Dolnośląskich Igrzysk LZS, Mieszkańców Wsi i Miast. Powiat świdnicki został zwycięzcą tegorocznych zmagań sportowych, natomiast Gmina Świdnica zajęła świetne – 5 miejsce.
Czytaj dalej…
 
I RST PÓŁMARATON ŚWIDNICKI JUŻ ZA NAMI PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 9 Listopad 2015
Foto: Biegacze na trasie I RST Półmaratonu ŚwidnickiegoDokładnie o godz. 11.00 wspólnym startem ze świdnickiego Rynku rozpoczął się I RST Półmaraton Świdnicki. Międzynarodowa stawka około 1200 biegaczy zmierzyła się z 21 kilometrową trasą półmaratonu, która przebiegała początkowo ulicami Świdnicy, następnie poprzez wsie gminy Świdnica Opoczkę – Bojanice – Burkatów – Bystrzycę Dolną, by zakończyć się finiszem na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Imprezę honorowym patronatem objął mistrz świata w rzucie młotem - Paweł Fajdek.
Czytaj dalej…
 
RUSZAJĄ ZAPISY DO MIĘDZYPOWIATOWEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO PDF Drukuj Email
Środa, 4 Listopad 2015
Plakat - Rozgrywki Międzypowiatowej Ligi Tenisa StołowegoRuszają zapisy do Międzypowiatowej Ligi Tenisa Stołowego. Chętne do udziału drużyny zapraszamy do składania swoich zgłoszeń w terminie do 16.11.2015 na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pod nr tel 74 851 98 19.
Regulamin rozgrywek w rozwinięciu niniejszej wiadomości.
Czytaj dalej…
 
I PÓŁMARATON ŚWIDNICKI PDF Drukuj Email
Środa, 28 Październik 2015
I Półmaraton ŚwidnickiFundacja WroActiv oraz samorządy: Gmina Świdnica, Miasto Świdnica, Powiat Świdnicki zapraszają do udziału w
I Międzynarodowym Półmaratonie Świdnickim, który odbędzie się 7 listopada. Dystans jaki będą musieli pokonać zawodnicy to 21,097 km.
Czytaj dalej…
 
TURNIEJ STREFOWY WARCAB 100-POLOWYCH W BURKATOWIE PDF Drukuj Email
Wtorek, 13 Październik 2015
foto: warcaby 100-polowe17 października w Świetlicy wiejskiej w Burkatowie odbyły się eliminacje strefy V i VI w warcabach 100-polowych w ramach XVI DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS - MIESZKAŃCÓW WSI I MIAST 2015. W turnieju wzięło udział 108 zawodniczek i zawodników.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 6 z 25