Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
WYNIKI POWIATOWEGO TURNIEJU PIŁKI HALOWEJ DZIECI DO LAT 13 PDF Drukuj Email
Wtorek, 16 Luty 2010

piłka nożna halowa12 lutego 2010 r. w Hali Sportowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Świdnickiego w Halowej piłce nożnej dzieci do lat 13 w ramach XI Dolnośląskich Igrzysk LZS. Organizatorem turnieju było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Do zawodów strefowych, które odbędą się 20 lutego br. w Dzierżoniowie, awansowały drużyny SP Witoszów oraz SP Żarów. Najlepsze zespoły otrzymały medale oraz dyplomy.

Czytaj dalej…
 
FERIE NA SPORTOWO – BEZPIECZNIE I ZDROWO – W GMINIE ŚWIDNICA PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 15 Luty 2010
Fot.: Sportowe ferie w Gminie ŚwidnicaNa terenie Gminy Świdnica w okresie ferii zimowych odbywały się zajęcia sportowo - rekreacyjne przygotowane dla dzieci i młodzieży. Można było wspinać się na ściance wspinaczkowej, pojechać na basen kryty w Świebodzicach lub skorzystać z rozgrywek w piłkę nożną, ręczną czy z przygotowanych wcześniej  różnych gier i zabaw, które adresowane były zarówno do dziewcząt i chłopców.
Czytaj dalej…
 
SUKCES MŁODYCH AKROBATÓW Z PSZENNA PDF Drukuj Email
Niedziela, 24 Styczeń 2010
Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Akrobatyce SportowejW dniu 23.01.2010r. odbyły się we Wrocławiu Dolnośląskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Akrobatyce Sportowej.  Zawodnicy ze szkoły podstawowej w Pszennie zdobyli I-sze miejsce w punktacji drużynowej szkół podstawowych.
Czytaj dalej…
 
Podsumowanie X Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 14 Grudzień 2009
Fot.: GOKSiR ŚwidnicaW dniu 11 grudnia 2009 roku w Oławie w hotelu Marta odbyło się uroczyste podsumowanie X Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi.
 
   Uroczystość zaszczycili swoją obecnością: Wicemarszałek Sejmiku Dolnośląskiego Stanisław Longawa, Dyrektor Wydziału Kultury Fizycznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Marcin Przychodny, Starostowie, Burmistrzowie, Wójtowie, Przewodniczący Samorządów , Działacze i Sympatycy Ludowych Zespołów Sportowych.
Czytaj dalej…
 
MISTRZOSTWA POWIATU ŚWIDNICKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DO LAT 15 PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 9 Listopad 2009

halowa piłka nożnaW dniu 8.11.2009 na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbyły się Mistrzostwa Powiatu Świdnickiego w halowej piłce nożnej do lat 15. W Mistrzostwach wzięło udział 10 drużyn z terenu powiatu. Rozgrywki odbywały się w trzech grupach, a mistrzowie poszczególnych grup zmierzyli się w meczach finałowych.

Czytaj dalej…
 
PUCHAR POLSKI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ RADNYCH PDF Drukuj Email
Czwartek, 29 Październik 2009

Turniej Halowej Piłki Nożnej SamorządowcówW sobotę, 24 października br., w hali sportowej w Witoszowie Dolnym zakończyły się rozgrywki o Puchar Polski w Halowej Piłce Nożnej Radnych.

Po zaciętej walce, spośród sześciu zgłoszonych do zawodów drużyn, wyłoniono zwycięzców, którymi okazali się samorządowcy powiatu świdnickiego. Zawodnikom serdecznie gratulujemy !

Czytaj dalej…
 
HALA SPORTOWA - OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN PDF Drukuj Email
Czwartek, 22 Październik 2009
piłkaW dniu 17.10.2009 r., na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn. Przybyłe zespoły powitał senator Stanisław Jurcewicz. W turnieju wzięło udział 7 drużyn siatkarskich z terenu powiatu świdnickiego Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach, systemem każdy z każdym, wicemistrzowie grup A i B zmierzyli się w walce o III miejsce, a mistrzowie grup w walce o I miejsce.
Czytaj dalej…
 
ZAWODY WSPINACZKOWE W RAMACH "DNI GÓR 2009" PDF Drukuj Email
Wtorek, 20 Październik 2009

Dni Gór 2009W niedzielę, 18 października, na terenie hali sportowej przy gimnazjum w Witoszowie Dolnym odbyły się Zawody Wspinaczkowe o Puchar Starosty Świdnickiego.

Zawody te były kulminacyjnym elementem cyklu imprez w ramach tegorocznych "Dni Gór", które odbywały się w dniach 15 - 18.X.

Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Następna > Ostatnie >>

Strona 27 z 29