Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
MISTRZOSTWA POWIATU ŚWIDNICKIEGO W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DO LAT 15 PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 9 Listopad 2009

halowa piłka nożnaW dniu 8.11.2009 na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbyły się Mistrzostwa Powiatu Świdnickiego w halowej piłce nożnej do lat 15. W Mistrzostwach wzięło udział 10 drużyn z terenu powiatu. Rozgrywki odbywały się w trzech grupach, a mistrzowie poszczególnych grup zmierzyli się w meczach finałowych.

Czytaj dalej…
 
PUCHAR POLSKI W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ RADNYCH PDF Drukuj Email
Czwartek, 29 Październik 2009

Turniej Halowej Piłki Nożnej SamorządowcówW sobotę, 24 października br., w hali sportowej w Witoszowie Dolnym zakończyły się rozgrywki o Puchar Polski w Halowej Piłce Nożnej Radnych.

Po zaciętej walce, spośród sześciu zgłoszonych do zawodów drużyn, wyłoniono zwycięzców, którymi okazali się samorządowcy powiatu świdnickiego. Zawodnikom serdecznie gratulujemy !

Czytaj dalej…
 
HALA SPORTOWA - OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN PDF Drukuj Email
Czwartek, 22 Październik 2009
piłkaW dniu 17.10.2009 r., na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn. Przybyłe zespoły powitał senator Stanisław Jurcewicz. W turnieju wzięło udział 7 drużyn siatkarskich z terenu powiatu świdnickiego Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach, systemem każdy z każdym, wicemistrzowie grup A i B zmierzyli się w walce o III miejsce, a mistrzowie grup w walce o I miejsce.
Czytaj dalej…
 
ZAWODY WSPINACZKOWE W RAMACH "DNI GÓR 2009" PDF Drukuj Email
Wtorek, 20 Październik 2009

Dni Gór 2009W niedzielę, 18 października, na terenie hali sportowej przy gimnazjum w Witoszowie Dolnym odbyły się Zawody Wspinaczkowe o Puchar Starosty Świdnickiego.

Zawody te były kulminacyjnym elementem cyklu imprez w ramach tegorocznych "Dni Gór", które odbywały się w dniach 15 - 18.X.

Czytaj dalej…
 
WYNIKI GMINNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ DO LAT 15 PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 12 Październik 2009

Turniej piłki nożnej halowej do l.15 - trofeaW dniu 11 października na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbył się Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej do lat 15. W wyniku rozgrywek Drużyny LKS Cukrownik Pszenno I i LKS Orzeł Witoszów wywalczyły awans do turnieju powiatowego.

Czytaj dalej…
 
Podsumowanie Międzypowiatowej Świdnickiej Ligi Tenisa Stołowego PDF Drukuj Email
Piątek, 29 Maj 2009

Podsumowanie Ligi Tenisa StołowegoW dniu 27 maja 2009 roku na świetlicy wiejskiej w Słotwinie (ZWYCIĘZCY LIGI) odbyło się uroczyste podsumowanie Świdnickiej Międzypowiatowej Ligi Tenisa Stołowego edycji 2008-2009.

Czytaj dalej…
 
MIĘDZYWOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 30 Marzec 2009
biegi przełąjowePo sukcesie Aleksandry Gierat na Mistrzostwach Polski Juniorów w biegach przełajowych (v miejsce) do ataku przystąpiły jej młodsze koleżanki z LKS "Świdnica". W sobotę 21.03. wystartowały na płaskiej, ale trudnej technicznie trasie w okolicach byłego lotniska wojskowego w Szprotawie.
Czytaj dalej…
 
GMINNA HALOWA PIŁKA NOŻNA - WYNIKI KOŃCOWE PDF Drukuj Email
Środa, 11 Marzec 2009

piłkaW dniu 08 marca 2009 roku na hali sportowej w Witoszowie odbył się Gminny Turniej Play off Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Świdnica. Po zakończeniu turnieju dokonano uroczystego podsumowania Gminnej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Świdnica, oraz rozgrywek Play Off.

Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 Następna > Ostatnie >>

Strona 25 z 26