Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
PIŁKARSKA KADRA CZEKA - ELIMINACJE POWIATOWE W PANKOWIE PDF Drukuj Email
Wtorek, 20 Kwiecień 2010
Piłkarska Kadra CzekaInformujemy, że Powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju "Piłkarska Kadra Czeka" chłopców odbędą się w dniu 24 kwietnia 2010 roku w Pankowie (Gmina Świdnica). Przypominamy, że zgodnie z regulaminem centralnym w turnieju startuje rocznik 1994 i młodsi (obowiązują legitymacje szkolne). Przyjazd drużyn do godziny 9.45. rozpoczęcie turnieju o godzinie 10.00. Pozostałe jak w regulaminie dolnośląskim. Z jednej gminy mogą wystartować dwie drużyny - finaliści eliminacji gminnych.

 
PODSUMOWANIE XII EDYCJI MIĘDZYPOWIATOWEJ ŚWIDNICKIEJ LIGI TENISA STOŁOWEGO PDF Drukuj Email
Piątek, 9 Kwiecień 2010

Świdnicka Liga Tenisa StołowegoW dniu 08 kwietnia 2010 roku odbyło się podsumowanie XII edycji Międzypowiatowej Świdnickiej Ligi Tenisa Stołowego. Gospodarzem uroczystości był LZS Słotwina, którego pierwsza drużyna drugi rok z rzędu zajęła pierwsze miejsce w lidze.

Czytaj dalej…
 
ZŁOTO DLA KENII - DOBRY WYSTĘP OLI GIERAT PDF Drukuj Email
Wtorek, 30 Marzec 2010
biegi przełąjowe28 marca br. w bydgoskim Myślęcinku odbyły się 38 Mistrzostwa Świata w biegach przełajowych.  Na starcie stanęło ponad pięciuset zawodników i zawodniczek z 57 krajów. Polskę w kategorii juniorek reprezentowała zawodniczka GLKS Świdnica Aleksandra Gierat.
Czytaj dalej…
 
PODSUMOWANIE GMINNEJ LIGI PILKI HALOWEJ PDF Drukuj Email
Piątek, 19 Marzec 2010
halówkaW dniu 19 marca br. (piątek) w siedzibie Gminnego Ludowego Klubu Sportowego Świdnica przy ul. Wałbrzyskiej 25 o godz. 17.00 odbędzie się uroczyste podsumowanie Gminnej Ligi Piłki Halowej "BEBA CUP" połączone z wręczeniem nagród dla zwycięskich drużyn. ZAPRASZAMY ! 
 
OLA GIERAT MISTRZYNIĄ POLSKI W PRZEŁAJACH PDF Drukuj Email
Wtorek, 16 Marzec 2010
logo PZLADoskonale rozpoczęli swoje starty w nowym 2010 roku lekkoatleci GLKS Świdnica trenowani przez Ryszarda Mydłowskiego. Aleksandra Gierat w wielkim stylu wygrała w Bydgoszczy Mistrzostwa Polski Juniorek w przełajach na dystansie 6 km które odbyły się 14 marca i zapewniła sobie start w Mistrzostwach Świata, które odbędą się za dwa tygodnie.
Czytaj dalej…
 
SUKCES PIŁKARZY GLKS GRYF ŚWIDNICA PDF Drukuj Email
Wtorek, 9 Marzec 2010

GLKS GRYF ŚWIDNICADużym sukcesem piłkarzy z GLKS "GRYF" Świdnica zakończyły się rozgrywki w ramach Turnieju o Puchar Wójta Gminy Świdnica w Piłce Nożnej Halowej do lat 12-tu. Drużyna reprezentująca barwy GLKS wywalczyła w turnieju doskonałe drugie miejsce. Organizatorami imprezy byli KS Gryf Świdnica oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

Czytaj dalej…
 
II Samorządowo-Medialno-Sportowy Turniej Kręgli Amatorskich PDF Drukuj Email
Środa, 3 Marzec 2010
Fot.: GOKSiRW dniu 26 lutego 2010 roku na kręgielni w Świebodzicach odbył się II Samorządowo-Medialno-Sportowy Turniej Kręgli Amatorskich.
Czytaj dalej…
 
KOMUNIKAT KOŃCOWY MIĘDZYWOJEWÓDZKIEGO OTWARTEGO TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ MŁODZICZEK PDF Drukuj Email
Wtorek, 16 Luty 2010
Fot.: Turniej siatkarski młodziczekW dniu 13.02.2010 na hali sportowej w Witoszowie odbył się Międzywojewódzki Otwarty Turniej piłki siatkowej młodziczek zorganizowany przez GLKS Świdnica przy współpracy MKS Świdnica, GOKSiR Świdnica oraz PZ LZS Świdnica. W Turnieju wzięło udział 5 drużyn  z województwa dolnośląskiego i  opolskiego, które w czasie rozgrywek zaprezentowały bardzo wysoki poziom. Sędzią Głównym Turnieju był Tadeusz Bieżyński, a kierownikiem biura zawodów – Zuzanna Panek.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 Następna > Ostatnie >>

Strona 25 z 28