Start Sport, LZS
INFORMACJE ZE ŚWIATA SPORTU
ZAPRASZAMY NA "FINAŁ FINAŁÓW" - 10.03. HALA SPORTOWA W WITOSZOWIE PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 5 Marzec 2012
Halowa Piłka Nożna - Hala sportowa w WitoszowiePowiatowe Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych oraz Firma "JAKO" Tomasza Mojsy organizują "Finał Finałów" Halowej Piłki Nożnej Powiatu Świdnickiego.
Czytaj dalej…
 
LKS BYSTRZYCA GÓRNA ZWYCIĘZCĄ DOLNOŚLĄSKIEGO FINAŁU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ DO LAT 13 !!! PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 5 Marzec 2012
piłka nożnaWspaniałym sukcesem młodych piłkarzy z Bystrzycy Górnej zakończył się pierwszy finał dolnośląski w ramach XIII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi, który odbył się 4 marca w hali sportowej w Ścinawce Średniej (gmina Radków).
Czytaj dalej…
 
FINAŁ ROZGRYWEK GMINNEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ „JAKO CUP” 2012 PDF Drukuj Email
Wtorek, 28 Luty 2012
Finał rozgrywek Gminnej Halowej Piłki NożnejZakończyła się kolejna edycja Gminnej Halowej Piłki Nożnej „Jako cup” 2012 rozgrywana na hali w Witoszowie Dolnym. Uroczyste podsumowanie ligi odbyło się bezpośrednio po zakończeniu ostatniej kolejki w dniu 25 lutego 2012 roku w Witoszowie Dolnym.
Czytaj dalej…
 
RUSZYŁA II EDYCJA TURNIEJU SOŁECTW GMINY ŚWIDNICA PDF Drukuj Email
Wtorek, 28 Luty 2012
Turniej Rad Sołeckich24 lutego br. otwartym turniej kręglarskim w Świebodzicach rozpoczęła się tegoroczna II już edycja "Sportowych weekendów na wsi" - Turnieju Sołectw Gminy Świdnica. Organizatorem turnieju jest GLKS Świdnica we współpracy z Gminą Świdnica.
Czytaj dalej…
 
IV MEDIALNO-SAMORZĄDOWO-SPORTOWY TURNIEJ KRĘGLI AMATORSKICH PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 27 Luty 2012
Puchar dla GOKSIRu za zajęcie V miejscaTradycyjnie w ostatni piątek lutego na kręgielni OSiR w Świebodzicach odbył się IV Medialno-Samorządowo-Sportowy Turniej Kręgli Amatorskich.

W tym roku zainteresowanie Turniejem było ogromne i na stracie stanęło aż 19 reprezentacji. Każda z drużyn liczyła 4 zawodników, a każdy z nich musiał spróbować swoich sił na trzech torach. Drużyna GOKSiRu Świdnica zajęła w końcowej klasyfikacji doskonałe V miejsce.
Czytaj dalej…
 
RUSZYŁY ZAPISY DO XII TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ Z PODWÓRKA NA STADION O PUCHAR TYMBARKU PDF Drukuj Email
Sobota, 4 Luty 2012
Tymbark U-10 logo Wystartowały zapisy do XII Turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” – czyli Mistrzostw chłopców i dziewcząt w kategorii U-10. Zwycięzcy tegorocznej edycji rozgrywek otrzymają niezwykłą nagrodę w postaci wyjazdu na mecz Mistrzów Europy, wyłonionych podczas zawodów, które rozegrane zostaną w Polsce i na Ukrainie.
Czytaj dalej…
 
UROCZYSTE PODSUMOWANIE XII DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI PDF Drukuj Email
Piątek, 16 Grudzień 2011
 PODSUMOWANIE XII DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSIW czwartek 15 grudnia w sali Dolnośląskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Świdnicy miało miejsce ważne wydarzenie dla sportu w naszej gminie. Tego dnia zebrali się działacze sportowi, przedstawiciele władz samorządowych i administracyjnych oraz zaproszeni goście na corocznym uroczystym podsumowaniu XII Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi.
Czytaj dalej…
 
GMINNA LIGA HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ "Jako Cup" - sezon 2011/2012 PDF Drukuj Email
Czwartek, 1 Grudzień 2011
halówkaInformujemy, że rozpoczynają się rozgrywki Ligi halowej piłki nożnej seniorów sezon 2011/2012. Zgłoszeń można dokonywać tel. 74 851 98 19 lub mailowo: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Rozpoczęcie rozgrywek 2-3 grudzień 2011.
Czytaj dalej…
 
<< Początek < Poprzednia 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Następna > Ostatnie >>

Strona 21 z 29