Start Aktualności Imprezy IV PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW ŚWIDNICA 2019
IV PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW ŚWIDNICA 2019 Drukuj Email
Czwartek, 16 Maj 2019
PLAKAT: IV PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI ARTYSTYCZNEJ SENIORÓW ŚWIDNICA 2019 Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na IV Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów Świdnica 2019, który odbędzie się 25 maja, od godz. 15.00 na świdnickim Rynku.

Patronatem honorowym przegląd objęli: Wójt Gminy Świdnica – Teresa Mazurek, Prezydent Miasta Świdnicy – Beata Moskal-Słaniewska, Starosta Świdnicki – Piotr Fedorowicz.

Przegląd adresowany jest do seniorów z terenu powiatu świdnickiego – działających w klubach seniora, domach kultury, domach pomocy społecznej, oddziałach Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów i w innych środowiskach seniorskich – zarówno w zespołach artystycznych, jak i do wykonawców indywidualnych pragnących zaprezentować swoją pracę artystyczną.
Celem przeglądu jest prezentacja dorobku artystycznego seniorów, poszukiwanie nowych form pracy artystycznej, stworzenie możliwości wymiany doświadczeń dla seniorów, instruktorów i animatorów działalności kulturalnej, integracja społeczna i aktywizacja środowiska senioralnego.

/źródło: www.sok.com.pl/
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: