Start Sport, LZS SZKOŁA PODSTAWOWA W LUTOMI DOLNEJ W FINALE GALI TALENTÓW
SZKOŁA PODSTAWOWA W LUTOMI DOLNEJ W FINALE GALI TALENTÓW PDF Drukuj Email
Środa, 27 Marzec 2019
foto: Akrobaci ze SP w Lutomi Dolnej podczas Dolnośląskiej Gali Talentów21 marca wystartowali w Rejonowych Eliminacjach IX edycji Dolnośląskiej Gali Talentów. Połączyli gimnastykę i śpiew, co dało im nominację do ścisłego finały w Oleśnicy. Mowa o "Czarodziejskim Trio" ze Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej.

W eliminacjach rejonowych Szkołę Podstawową w Lutomi Dolnej reprezentowało "Czarodziejskie Trio" w składzie: Natalia Stankiewicz-uczennica III klasy gimnazjalnej i rodzeństwo: Marika i Oskar Rudniccy.  „Uczniowie zaprezentowali układ akrobatyczny w wykonaniu Mariki i Oskara do piosenki Natalii, którą wykonała w języku angielskim. Połączenie  gimnastyki i śpiewu okazało się dobrym pomysłem i „strzałem w dziesiątkę”-  nadmienia opiekun grupy- Anna Kozieł.

Warto przypomnieć, że gala talentów to  przedsięwzięcie organizowane  przez  Dolnośląskiego Kuratora  Oświaty mające  na celu  promocję uzdolnionej  młodzieży  dolnośląskich szkół i placówek oświatowych. „To wielki sukces, ponieważ prezentacje podczas tegorocznej gali były wyjątkowe, a konkurencja była duża. To kolejny rok, kiedy wygrywamy, fakt ten dowodzi, że w naszej szkole mamy zdolne dzieci” - dodaje dyrektor szkoły- Elżbieta Dolińska.

Cieszymy się, że po raz kolejny Szkoła Podstawowa  otrzymała  nominację do IX Dolnośląskiej Gali Talentów, która odbędzie się 30 maja w Oleśnicy. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: