Start Sport, LZS DZIEŃ SPORTU NA "ORLIKU"
DZIEŃ SPORTU NA "ORLIKU" PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 11 Wrzesień 2017
Dzień Sportu na ORLIKuW sobotę 9 września na kompleksie sportowym Orlik w Lutomi Górnej odbyła się ogólnopolska impreza pod nazwą „Dzień Sportu na Orliku”. Wspólna inicjatywa animatorów, samorządów, organizacji sportowych oraz Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej rozpoczyna rok szkolny o sportowym charakterze w całej Polsce.


Głównym celem inicjatywy było przeprowadzenie zajęć dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz seniorów w atrakcyjnej formie spełniające rolę integracji międzypokoleniowej poprzez sport.
W tym roku na boisku w Lutomi rozegrany został mini Turniej piłkarski oraz przeprowadzone gry i zabawy rekreacyjne dla wszystkich uczestników. Każdy zawodnik za udział w zawodach otrzymał upominek oraz wodę mineralną, a na zwycięzców czekała niespodzianka. Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwał animator Orlika pan Roman Michalkiewicz,  w organizacje wydarzenie aktywnie włączył się także Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowego zacięcia. Chyba każdy zna powiedzenie że „Sport to zdrowie” dzięki takim inicjatywom w Lutomi hasło to jest jak najbardziej aktualne. Do zobaczenia za rok.


 
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: