Start Aktualności Wydarzenia GRAND PRIX PRZEGLĄDU W MIĘDZYZDROJACH DLA "ALE BABEK"
GRAND PRIX PRZEGLĄDU W MIĘDZYZDROJACH DLA "ALE BABEK" Drukuj Email
Czwartek, 29 Wrzesień 2016
foto: ALE BABKI - Aleja Gwiazd w MiędzyzdrojachTo już drugi sukces Ale Babek na festiwalu w Międzyzdrojach. W 2013 i 2016 roku utalentowane panie zdobyły główne nagrody GRAND PRIX. Droga do tegorocznego sukcesu nie była łatwa, bowiem Ale Babki musiały pokonać ponad 500 osób z całej Polski, tj. 43 zespoły oraz solistów.

Jesienią Międzyzdroje wypełniają nietypowe dźwięki. Śpiew ptaków, szum drzew, czy gwar codziennego dnia przyćmione zostają radosną, ludową piosenką. A wszystko za sprawą Spotkań Artystycznych Seniorów (SAS), podczas którego barwny korowód śpiewa na ulicach, skwerach i w parkach, na molo i w amfiteatrze. W tym wspaniałym widowisku nie zabrakło i tym razem przedstawicielek Gminy Świdnica, które oczarowały publiczność, tj. zespołów: „A to Heca” z Pszenna, „Ale Babki” oraz „ZPiT Bystrzyca”.
 Święto Seniorów w Międzyzdrojach rozpoczął barwny korowód uczestników i wspólnie zatańczony polonez przed molo na 250 par. Koncert inauguracyjny uświetnił występ Jerzego Porębskiego.

Bardzo gorąco przyjęte przez jury konkursowe oraz licznie zgromadzoną publiczność „Ale Babki” wyśpiewały GRAND PRIX festiwalu. Jak podkreślali członkowie jury niezmiernie cieszył entuzjazm seniorów, którzy mają w sobie tyle zapału, energii, pasji i radości życia. Do zobaczenia za rok! Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Więcej zdjęć w GALERII >>>Grand Prix przeglądu w Międzyzdrojach dla Zespołu ALE BABKI
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: