Start Aktualności Imprezy JARMARK WIELKANOCNY 2016
JARMARK WIELKANOCNY 2016 Drukuj Email
Środa, 17 Luty 2016
foto: Jaja wielkanocneGminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, zaprasza wszystkich twórców oraz miłośników sztuki i tradycji do wzięcia udziału w kiermaszu sztuki ludowej i kulinarnej: „Jarmark Wielkanocny”. Kiermasz odbędzie się w dniu 19 marca 2016 r. (sobota) o godzinie 13.30 w sali gimnastycznej Gimnazjum im. Szarych Szeregów na ul. Wrocławskiej 15 w Pszennie. Zapraszamy!

W imprezie może wziąć udział każdy twórca, który zgłosi się do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy. Zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie i przesłanie karty wystawcy(DOC)  do dnia 4 marca 2016 r. na adres: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy, ul. B. Głowackiego 4, 58-100 Świdnica, telefon 74 852 30 67 wew. 313, Jakub Curyl lub drogą e-mailową na adres: goksirgmswidnica@wp.pl ( konieczność pisemnego potwierdzenia).

Kiermasz rozpocznie się o godzinie 13.30 i będzie trwał do  godziny 17.00.
Będzie można na nim zobaczyć, dotknąć oraz kupić dzieła twórców (rękodzieło artystyczne, rzemiosło artystyczne, kulinaria tradycyjne) oraz obejrzeć występ amatorskich zespołów artystycznych.

Celem kiermaszu jest prezentacja i wspieranie sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego oraz zachowanie od zapomnienia wszelkich tradycji wielkanocnych.

plakat Jarmarku Wielkanocnego
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: