Start Sport, LZS I Samorządowo – Medialno – Sportowy Dwubój Strzelecki „Strzelanie z grillowaniem”
I Samorządowo – Medialno – Sportowy Dwubój Strzelecki „Strzelanie z grillowaniem” PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 21 Wrzesień 2015
Foto: Strzelanie z wiatrówki podczas I Samorządowo – Medialno – Sportowego Dwuboju StrzeleckiegoW słoneczną sobotę 19 września malowniczo położone boisko sportowe w Pogorzale zapełniło się miłośnikami amatorskiego strzelania, odbywał się tu bowiem I Samorządowy  Medialno – Sportowy Dwubój Strzelecki „Strzelanie z grillowaniem”. W zawodach udział wzięły 4-osobowe drużyny, a strzelano z wiatrówki oraz z łuku.

W skład zespołów biorących udział w turnieju wchodzili przedstawiciele instytucji i jednostek samorządowych, sołectw, klubów i stowarzyszeń sportowych, lokalnych mediów z terenu powiatu świdnickiego. Swoją drużynę wystawili również dolnośląscy parlamentarzyści.

Chociaż w trakcie wykonywania poszczególnych serii strzałów na twarzach strzelców malowało się skupienie i sportowa determinacja podyktowana rywalizacją, to zaraz w następnej chwili gościła już tylko satysfakcja lub lekki niedosyt z oddanego strzału, ale zawsze uśmiech. Wynik sportowy bowiem, choć ważny - patrz końcowa tabela wyników (pdf), nie był tego dnia najważniejszy - liczyła się wspólna zabawa na świeżym powietrzu (uczestnicy przybyli niejednokrotnie z całymi rodzinami), dla dzieci atrakcją były oblegane tłumnie dmuchańce, a dla reszty po zakończonych zawodach wspólne grillowanie.

Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom turnieju, bez względu na końcową pozycję w tabeli wyników, oraz oczywiście organizatorowi - Powiatowemu Zrzeszeniu Ludowych Zespołów Sportowych w Świdnicy za wspaniale zorganizowaną i przygotowaną imprezę - z niecierpliwością czekamy na następną, już w przyszłym roku!

 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: