Start Aktualności Imprezy PIERWSZE ŚWIĘTO ZIEMNIAKA W GMINIE ŚWIDNICA
PIERWSZE ŚWIĘTO ZIEMNIAKA W GMINIE ŚWIDNICA Drukuj Email
Czwartek, 3 Wrzesień 2015
foto: ziemniakCzłonkowie Stowarzyszenia Przyjaciół Witoszowa Górnego „Daisy” zapraszają na Święto Ziemniaka, które odbędzie się w sobotę 5 września w Witoszowie Górnym. Ma to być w założeniu impreza rodzinna, gdzie w roli głównej wystąpi sam ziemniak.   Naszym celem jest ukazanie jakim wartościowym i niebanalnym warzywem jest właśnie on - ziemniak. Chcielibyśmy, aby ten festyn zakorzenił się w tradycji naszej wsi oraz był naszym znakiem rozpoznawczym - mówią członkowie stowarzyszenia.

Każdy odnajdzie tu coś dla siebie. W programie imprezy m.in. pieczone ziemniaki gratis!, gorący posiłek, kiełbasa i ciasta, konkursy i zabawy (indywidualne, jak i dyscypliny grupowe), turnieje rodzinne, rozrywki dla małych dzieci oraz nauka gry na akordeonie!
Podczas festynu odbędzie się również konkurs fotograficzny na proporzec stowarzyszenia związany z naszą wsią. Dla zwycięzców nagrody!

Harmonogram imprezy:
  • Kiedy?         05.09.2015
  • Gdzie?         Łąki za posesją nr 15 (przed stawami)
  • O której?     11:00 (za punktualność prezenty)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: