Start Sport, LZS VI EDYCJA TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP
VI EDYCJA TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 31 Sierpień 2015
VI Turniej Olika o Puchar Premiera RPSzkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy zapraszają na VI EDYCJĘ TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR Premiera RP.
 
Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej chłopców i dziewcząt, który odbędzie się 8 września 2015 roku na Orliku w Lutomi.
 
Do turnieju mogą zgłaszać się drużyny Uczniowskich Klubów Sportowych, reprezentacje szkół lub klas, drużyny reprezentujące Orliki, a także dzikie drużyny. Każda drużyna musi mieć opiekuna, który odpowiada za udział drużyny w rozgrywkach. Regulamin oraz wszelkie informacje na temat turnieju można uzyskać u Animatora Orlika na kompleksie boisk w Lutomi. Liczba drużyn jest ograniczona, ponieważ została wcześniej zgłoszona do SZS Wrocław. Dla uczestników przewidziano okazjonalne dyplomy oraz wodę. Dla zwycięzców nagrody i puchary.

Kategorie wiekowe:
  • Chłopcy: 12-13 lat - 4 drużyn
  • Chłopcy: 11-12 lat  - 4 drużyn
  • Dziewczęta: 12-13 lat - 3 drużyny
 
Prosimy zachęcić nauczycieli wychowania fizycznego, aby zgłosili choć jedną drużynę reprezentacyjną z danej szkoły. Drużyny mogą liczyć maksymalnie 10 zawodników. W turnieju grają zespoły sześcioosobowe: 5 zawodników na boisku + bramkarz. Gramy 2x10 minut + 5 minutowa przerwa.
Aby zgłosić drużynę należy pobrać i wypełnić odpowiednie druki które są do pobrania w załączniku do niniejszej informacji.

INFORMUJEMY, że VI Turniej Orlika o Puchar Premiera RP w Lutomi rozpoczyna się we wtorek 8 września 2015 roku o godzinie 8:30 (ZBIÓRKA DRUŻYN I ODPRAWA).

GODZINA 9:00 - ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub dostarczyć osobiście do siedziby GOKSiR, ul. Głowackiego 4 w Świdnicy w terminie do 7 września 2015.
Szczegółowy Regulamin Turnieju Orlika oraz przepisy gry znajdują się na stronie www.turniejorlika.pl

Pliki do pobrania:
 
VI Turniej Olika o Puchar Premiera RP
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: