Start Sport, LZS RUSZA VI EDYCJA TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP
RUSZA VI EDYCJA TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR PREMIERA RP PDF Drukuj Email
Wtorek, 16 Czerwiec 2015
VI TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR RPSzkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk oraz Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy zapraszają na VI EDYCJĘ TURNIEJU ORLIKA O PUCHAR Premiera RP.  Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju piłki nożnej chłopców i dziewcząt, który odbędzie się 8 września 2015 roku na Orliku w Lutomi.

VI Turniej Olika o Puchar Premiera RP W LUTOMI ROZPOCZYNA SIĘ W: Czwartek 8 września 2015 roku o godzinie 8:30 (ZBIÓRKA DRUŻYN I ODPRAWA).
GODZINA 9:00 ROZPOCZĘCIE ROZGRYWEK
 
Do turnieju mogą zgłaszać się drużyny Uczniowskich Klubów Sportowych, reprezentacje szkół lub klas, drużyny reprezentujące Orliki, a także dzikie drużyny. Każda drużyna musi mieć opiekuna, który odpowiada za udział drużyny w rozgrywkach. Regulamin oraz wszelkie informacje na temat turnieju można uzyskać u Animatora Orlika na kompleksie boisk w Lutomi. Liczba drużyn jest ograniczona, ponieważ została wcześniej zgłoszona do SZS Wrocław.
Dla uczestników przewidziano okazjonalne dyplomy oraz wodę. Dla zwycięzców nagrody i puchary.

Kategorie wiekowe:
  • Chłopcy: 12-13 lat - 4 drużyn
  • Chłopcy: 11-12 lat  - 4 drużyn
  • Dziewczęta: 12-13 lat 3 drużyny
Prosimy zachęcić nauczycieli wychowania fizycznego aby zgłosili choć jedną drużynę reprezentacyjną z danej szkoły. Drużyny mogą liczyć maksymalnie 10 zawodników. W turnieju grają zespoły sześcioosobowe: 5 zawodników na boisku + bramkarz. Gramy 2x10 minut + 5 minutowa przerwa.

Aby zgłosić drużynę należy pobrać i wypełnić odpowiednie druki u animatora Orlika.

Szczegółowy Regulamin Turnieju Orlika oraz przepisy gry znajdują się na stronie www.turniejorlika.pl
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: