Start Sport, LZS TURNIEJ "ŚWIDNICKA VOLLEYMANIA 2015" W WITOSZOWIE DOLNYM
TURNIEJ "ŚWIDNICKA VOLLEYMANIA 2015" W WITOSZOWIE DOLNYM PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 16 Luty 2015
fot.: turniej piłki siatkowej w WitoszowieMiejski Klub Siatkówki Świdnica zorganizował w czwartek, 12 lutego w hali sportowej w Witoszowie Dolnym I Turniej Siatkówki Dziewcząt „Świdnicka Volleymania 2015″. Uczestniczkami zawodów były dziewczęta ze szkół podstawowych z terenu gminy Świdnica: SP Witoszów Dolny, SP Lutomia Dolna, SP Grodziszcze, SP Bystrzyca Górna oraz SP Pszenno.

Rozgrywki odbywały się w kategoriach „dwójek”, „trójek” i „czwórek”. W pierwszej kategorii pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z SP Pszenno wyprzedzając zespoły z Lutomi Dolnej i Witoszowa Dolnego. W kategorii „trójki” najlepsza okazała się Bystrzyca Górna, a za nią Pszenno oraz Witoszów Dolny. W kategorii „czwórek” zwyciężyły dziewczęta z SP Pszenno, drugie miejsce dla Lutomi Dolnej, a trzecie dla Bystrzycy Górnej. – Współorganizatorami zawodów były: prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska i wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek, dzięki którym ufundowano dla dzieci medale i puchary jak też ufundowano okolicznościowe koszulki. Pizzeria Dagrasso w Świdnicy dla zwycięzców poszczególnych kategorii ufundowała w nagrodę talony na darmową pizzę. Rozgrywkom towarzyszyły ogromne emocje i sportowa walka – podsumowała prezes MKS-u Świdnica Grażyna Działowska.
/źródło: swidnica24.pl/Zdjęcia z finału „Świdnickiej Volleymanii 2015″, który odbył się w dniu 19.02.2015 r., w którym zmierzyły się drużyny z terenu gminy wiejskiej Świdnica oraz miasta Świdnica:

 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: