Start Aktualności Wydarzenia Remont świetlicy w Krzczonowie zakończony
Remont świetlicy w Krzczonowie zakończony Drukuj Email
Piątek, 3 Październik 2008

Remont świetlicy w KrzczonowieZakończył się remont świetlicy wiejskiej w Krzczonowie. Obejmował on wykonanie następujących prac: wymianę pokrycia dachowego z dachówki ceramicznej, na pokrycie z blachodachówki, wykonanie prac związanych z obróbką blacharską,  wymianę stolarki okiennej i drzwiowej zewnętrznej, remont tynków wewnętrznych oraz wykonanie sufitu podwieszonego w świetlicy. Wykonano również prace związane z wymianą  instalacji elektrycznej w świetlicy oraz zamontowano nowe punkty świetlne.

Prace remontowe wykonałą firma IZOLSUSZ z Wałbrzycha,  która została wyłoniona w ramach ogłoszonego przetargu na modernizację świetlicy.
Po złożeniu wniosku i pozytywnym jego rozpatrzeniu przyznano  kwotę w wysokości 25 000 zł  jako dotację finansową  polegającą na refundacji części kosztów kwalifikowanych operacji, poniesionych w wysokości oraz zgodnie z zasadami „Malej Odnowy Wsi”. Gmina Świdnica otrzymała tę kwotę w ramach pomocy finansowej na modernizację świetlicy z Urzędu Marszałkowskiego  Województwa Dolnośląskiego, Wydział Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Poziom pomocy finansowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego wynosi maksymalnie 40% kosztów kwalifikowanych projektu. Maksymalna wysokość pomocy na realizację projektu nie może przekroczyć 25 000 zł.
Koszt całego przedsięwzięcia wynosi 148 408 zł. 

   
   
   

 

 

 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: