Start Świetlice wiejskie
Świetlice wiejskie PDF Drukuj

Wykaz świetlic wiejskich działających na terenie gminy Świdnica:

1. Świetlica w Boleścinie

Gospodarz świetlicy – Emila Wieczorek
  • poniedziałek: 18.00-21.00 - rozgrywki tenisa stołowego
  • środa:
    16.00-17.00 - próba zespołu BOLEŚCIN
    18.00-21.00 - gra w tenisa, gry stolikowe
  • czwartek: 16.00-18.30 - zajęcia sportowo-ruchowe z koordynatorem
 

2. Świetlica w Bojanicach

Gospodarz świetlicy – Dorota Ziobrowska
  • wtorek: 17.00-19.00 - tenis stołowy, gry i zabawy ruchowe
  • czwartek: 16.00-18.30 - zajęcia sportowe z koordynatorem
  • piątek: 18.00-20.00 - zajęcia ruchowe z dziećmi

3. Świetlica w Burkatowie

Gospodarz świetlicy – Ewa Dudkowska
  • poniedziałek: 16.00-20.00 - gry i zabawy ruchowe wg zainteresowań
  • wtorek: 16.00-20.00 - gra w tenisa stołowego, aerobik
  • środa: 16.00-20.00 - gry stolikowe, aerobik
  • czwartek: 16.00- 18.30 - zajęcia sportowo-ruchowe z koordynatorem, aerobik
  • piątek: 16.00-20.00 - zajęcia sportowe, gry stolikowe, rozgrywki sportowe

4. Świetlica w Bystrzycy Dolnej

Gospodarz świetlicy – Halina Drohomirecka
Świetlica wypożyczana jest na uroczystości rodzinne, okolicznościowe, zabawy. Ponadto w świetlicy odbywają się zabrania wiejskie.
  • poniedziałek: 16.00-18.30 - zajęcia sportowo-ruchowe z koordynatorem
  • wtorek: 18.00-21.00 - rozgrywki tenisa stołowego
  • czwartek: 18.00-21.00 - gry planszowe, gra w tenisa
  • piątek: 18.00-21.00 - zabawy ruchowe, aerobik

 

5. Świetlica w Bystrzycy Górnej

Gospodarz świetlicy – Kazimiera Niedziałkowska
tel. do świetlicy: 74 850 99 31
  • poniedziałek: 16.00-20.00 - tenis stołowy, aerobik
  • wtorek: 16.15-18.15 - zajęcia z koordynatorem
  • środa: 16.00-20.00 - tenis stołowy, Klub Seniora
  • czwartek: 16.00-20.00 - próba zespołu BYSTRZYCA
  • piątek: 18.00-20.00 - próba zespołu BYSTRZYCA dla dzieci i młodzieży

6. Świetlica w Gogołowie

Gospodarz świetlicy – Danuta Strach
  • środa: 15.30-17.30 - zajęcia z koordynatorem
  • czwartek: 16.00-21.00 - tenis stołowy, gry stolikowe, zabawy ruchowe
  • piątek: 16.00-21.00 - tenis stołowy, zajęcia wg zainteresowań
  • sobota: 16.00-21.00 tenis stołowy, dyskoteka

7. Świetlica w Grodziszczu

Gospodarz świetlicy - Zofia Sara
tel. do świetlicy:  74 850 13 07
  • wtorek: 15.30-18.30 - zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci
  • środa: 16.00-18.30 - zabawy ruchowe, zajęcia dla dzieci z koordynatorem
  • piątek: 14.00-17.00 - zabawy i zajęcia wg zainteresowań

8. Świetlica w Komorowie

Gospodarz świetlicy - Emilia/Mariusz Węgorek
  • poniedziałek: 18.00-20.00 - zajęcia dla dzieci
  • wtorek: 18.00-20.00 - gry i zabawy ruchowe, ćwiczenia na siłowni
  • środa: 17.00-19.00 - zajęcia dla dzieci z koordynatorem
  • czwartek: 18.00-20.00 - gry i zabawy ruchowe
  • piątek: 18.00-20.00 - gry i zabawy wg zainteresowań, siłownia, zabawy ruchowe

9. Świetlica w Krzczonowie

Gospodarz świetlicy – Renata Czaicka
  • wtorek, czwartek: 17.00–20.00 - gry planszowe stolikowe, zabawy plastyczne, zajęcia ruchowe

10. Świetlica w Krzyżowej

Gospodarz świetlicy - Jerzy Irla
  • poniedziałek: 15.00-17.00 - gry i zabawy ruchowe z koordynatorem
  • wtorek: 17.00-19.00 - gry telewizyjne, zabawy ruchowe, tenis stołowy
  • środa: 17.00-19.00 - zajęcia i zabawy wg zainteresowań, tenis stołowy
  • czwartek: 17.00-19.00 - tenis stołowy, gry stolikowe
  • piątek: 17.00-19.00 - tenis stołowy, zabawy ruchowe

11. Świetlica w Lubachowie

Gospodarz świetlicy - Henryka Majcherczyk
  • poniedziałek: 16.00-18.00 - zajęcia ruchowe, gra w tenisa, gry stolikowe
  • wtorek: 16.30-19.00 - gra w tenisa, gry stolikowe
  • środa: 16.00-19.00 - zajęcia z koordynatorem
 

12 . Świetlica w Lutomi Górnej 1b

Gospodarz świetlicy – Renata Łapacz
  • poniedziałek: 16.00-20.00 - dzień gospodarczy
  • wtorek: 14.30-17.30 - zajęcia z koordynatorem
  • środa: 18.00-20.00 - gry i zabawy wg zainteresowań, tenis stołowy
  • czwartek:
    17.00- 20.00 - tenis stołowy,
    18.00-20.00 - próba zespołu KĄDZIOŁECZKA
  • piątek:
    17.00-20.00 - spotkanie Klubu Miłośników Tradycji Wiejskiej
    17.00-18.00 - tenis stołowy, zabawy ruchowe

13. Świetlica w Lutomi Górnej 73

Gospodarz świetlicy – Maria Kanafowska
  • poniedziałek: 15.00-18.00 - zajęcia z koordynatorem
  • wtorek: 17.00-19.00 - tenis stołowy, gry stolikowe, zajęcia plastyczne
  • czwartek: 17.00-20.00 - tenis stołowy, gry stolikowe
  • piątek: 17.00-20.00 - gry stolikowe, dyskoteka

14. Świetlica w Makowicach

Gospodarz świetlicy – Małgorzata Zdybel-Orzechowska
  • wtorek: 16.30-19.00 - tenis stołowy, gry stolikowe
  • środa: 16.00-17.00 - zajęcia z koordynatorem
  • czwartek: 16.30-19.00 - zajęcia plastyczne, gry stolikowe
  • piątek: 16.30-19.00 - zabawy dla dzieci wg zainteresowań

15. Świetlica w Modliszowie

Gospodarz świetlicy – Agnieszka Baca
  • poniedziałek: 16.00-20.00 - zajęcia w małych zespołach wg zainteresowań
  • wtorek: 17.00-20.00 - zajęcia plastyczne w zespołach, gry i zabawy ruchowe
  • środa: 16.00-19.00 - zabawy ruchowo-sportowe z koordynatorem
  • czwartek: 15.00-21.00 - gry stolikowe, zabawy wg zainteresowań, tenis stołowy
  • piątek: 16.00-20.00 - gry stolikowe, zabawy ruchowe wg zainteresowań
  • sobota: 15.00-20.00 - gra w tenisa stołowego

16. Świetlica w Mokrzeszowie 107

Gospodarz świetlicy - Irena Gawęda
  • poniedziałek:
    14.00-19.00 - gry i zabawy wg zainteresowań, tenis stołowy,
    19.00-21.00 - próba Zespołu "MOKRZESZÓW"
  • wtorek:
    14.00-18.00 - zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci
    17.00-18.00 - gry i zabawy wg zainteresowań
  • środa: 15.00-17.00 - zajęcia z koordynatorem
  • czwartek:
    14.00-18.00 - zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci
    17.00-18.00 - zajęcia wg zainteresowań
  • piątek: 14.00-18.00 - gry i zabawy wg zainteresowań, tenis stołowy

17. Świetlica w Opoczce

Gospodarz świetlicy – Aleksandra Dębińska
  • poniedziałek 17.00-20.00 gry i zabawy wg zainteresowań, tenis stołowy
  • wtorek: 17.00-20.00 - gry i zabawy ruchowe
  • środa: 14.30-16.00 - zajęcia z koordynatorem
  • czwartek: 17.00-20.00 - tenis stołowy, zajęcia stolikowe
  • piątek: 17.00-20.00 - zabawy dla dzieci wg zainteresowań

18. Świetlica w Pankowie

Gospodarz świetlicy – Jadwiga Wojda
  • poniedziałek 16.00-19.00 prace zręcznościowe, gry i zabawy ruchowe, siłownia
  • wtorek: 16.00-19.00 - zajęcia opiekuńczo-wychowawcze dla dzieci
  • środa: 16.00-19.00 - zabawy sportowe na powietrzu, młodzież-siłownia
  • czwartek: 15.20-17.20 - zajęcia wychowawcze dla dzieci, zajęcia z koordynatorem
  • piątek: 16.00-19.00 - zabawy dla dzieci wg zainteresowań

19. Świetlica w Pogorzale

Gospodarz świetlicy – Tatiana Gabrylczuk
Tel. do  świetlicy: 74 853 82 13
  • poniedziałek 16.00-20.00 gry i zabawy ruchowe, tenis stołowy
  • wtorek: 17.30-19.30 - zajęcia z koordynatorem
  • czwartek: 16.00-20.00 - gry i zabawy ruchowe
  • piątek: 17.00-21.00 - gry i zabawy dla dzieci wg zainteresowań, tenis stołowy

 

20. Świetlica w Pszennie

Gospodarz świetlicy – Grażyna Flak
  • poniedziałek: 15.20 - 17.20 - zajęcia Centrum Sport. Rekreacyjnego (mała sala)
  • wtorek: 15.30-16.30 - zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży z p. Trzeciak
  • pierwsza środa miesiąca - spotkanie Koła Gospodyń Wiejskich
  • trzecia i czwarta środa miesiąca - spotkanie Klubu Seniora
  • czwartek: 17.30-20.30 - gry i zabawy ruchowe

21. Świetlica w Słotwinie

Gospodarz świetlicy - Edyta Sadowska
  • poniedziałek: 17.00 - 19.00 - zajęcia ruchowe dla dzieci i młodzieży
  • wtorek: 17.00-20.00 - próba zespołu "Złoty Kłos", gry i zabawy ruchowe dla dzieci
  • środa: 17.00 - 19.00 - gra w tenisa, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży
  • czwartek: 17.00-19.00 - zajęcia muzyczno-ruchowe
  • piątek: 17.00-19.00 - zabawy ruchowe, zajęcia z koordynatorem

22. Świetlica w Wilkowie

Gospodarz świetlicy – Agnieszka Plewińska
  • poniedziałek:
    17.30-19.30 - zajęcia opiekuńczo-wychowawcze z koordynatorem
    19.00-20.00 - zabawy integracyjne, gry stolikowe, tenis stołowy
  • czwartek: 17.00-20.00 - zabawy ruchowe, konkursy, zajęcia plastyczne

 

23. Świetlica w Witoszowie Dolnym

Gospodarz świetlicy – Barbara Kulik
  • poniedziałek: 12.00 - 20.00 - gra w tenisa, zabawy ruchowe
  • wtorek:
    12.00-20.00 - tenis stołowy, zabawy ruchowe, próba zespołu "Jubilatki"
    15.00-17.30 - zajęcia z koordynatorem
  • środa: 12.00-20.00 - zajęcia z koordynatorem, gra w tenisa, gry i zabawy ruchowe
  • czwartek: 12.00-20.00 - gra w tenisa, gry i zabawy ruchowe
  • piątek: 12.00-20.00 - gry wg zainteresowań, gra w tenisa
 

24. Świetlica w Witoszowie Górnym 37

Gospodarz świetlicy – Stanisława Kruk
  • poniedziałek: 16.00-19.00 - gra w tenisa stołowego, zajęcia plastyczne
  • wtorek: 16.00-19.00 - zabawy ruchowe, rozgrywki w tenisa stołowego
  • środa: 16.00-19.00 - rozgrywki w tenisa stołowego
  • czwartek: 16.00-19.00 - gry planszowe stolikowe, zajęcia ruchowe
  • piątek: 16.00-19.00 - rozgrywki w tenisa stołowego

25. Świetlica w Zawiszowie

Gospodarz świetlicy - Wiesław Smycz
  • wtorek: 16.30-20.00 - tenis stołowy
  • czwartek: 17.30 – 19.30 - zajęcia z koordynatorem

26. Świetlica w Stachowicach 13b

Gospodarz świetlicy - Małgorzata Legut
  • środa: 17.00-18.30 - gry i zabawy ruchowo-sportowe, gra w tenisa stołowego
  • czwartek 17.00-18.30 - zajęcia z koordynatorem

Zmieniony ( Wtorek, 18 Listopad 2014 )