Start Świetlice wiejskie
Świetlice wiejskie PDF Drukuj

 

Wykaz świetlic wiejskich na terenie Gminy Świdnica

 

L.p.

Adres świetlicy

Godziny

otwarcia

Opiekun

1.

Bojanice 53 A

wtorek

czwartek

piątek

17.00-19.30

15.00-17.00

18.00-20.30

Dorota Ziobrowska

tel. 663 146 743

2.

Boleścin 43 A

poniedziałek

środa

czwartek

19.00-20.00

16.00-18.00

19.00-20.00

Żaneta Popkowska

tel. 699 937 992

tel. świetlica 74 85018 85

3.

Burkatów 56 C

wtorek

środa

czwartek

piątek

16.00-20.30

17.00-20.00

16.00-20.00

16.00-19.00

Ewa Dudkowska

tel. 512 787 038

tel. świetlica 74 8578459

4.

Bystrzyca Dolna 47

wtorek

środa

czwartek

15.40-18.40

17.00-20.00

17.00-20.00

Alicja Białecka

tel. 603 937 106

tel. świetlica 74 8535821

5.

Bystrzyca Górna 23

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

17.00-20.00

16.30-19.30

17.00-20.00

16.30-19.30

17.00-20.00

Kazimiera Niedziałkowska

tel. 519 688 758

tel. świetlica 74 8509931

6.

Grodziszcze 56 R

wtorek

środa

czwartek

16.00-20.00

16.00-18.00

16.00-20.00

Zofia Sara

tel. 698 838 057

tel. świetlica 74 8501307

7.

Gogołów 1

wtorek

środa

czwartek

piątek

16.00-21.00

16.30-18.30

17.00-20.00

17.00-21.00

Bogdan Soroczyński

tel. 882 829 662

8.

Komorów 1

wtorek

środa

czwartek

18.00-21.00

18.00-21.00

16.00-18.00

Mariusz Węgorek

tel. 886 446 595

tel. świetlica 74 8532637

9.

Krzczonów 32

wtorek

czwartek

17.00-20.00

17.00-20.00

Renata Czaicka

tel. 782 769 986

10.

Krzyżowa 27 A


Nieczynna


Jerzy Irla

tel. 797 380 071

tel. świetlica 74 8501124

11.

Lubachów 12

poniedziałek

środa

piątek

16.00-18.00

16.30-19.30

16.00-18.00

Henryka Majcherczyk

tel. 516 911 507

tel. świetlica 74 8509926

12.

Lutomia Górna 1

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

15.00-17.00

15.00-17.00

15.00-17.00

16.00-19.00

16.00-19.00

Dorota Misiura

tel. 663 595 659

13.

Lutomia Górna 73

poniedziałek

środa

piątek

16.00-20.00

16.00-19.00

16.00-19.00

Teresa Wróbel

tel. 609 783 484

14.

Makowice 5A

wtorek

środa

czwartek

piątek

17.00-19.00

16.30-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

Małgorzata Zdybel-Orzechowska

tel. 667 205 960

15.

Modliszów 5A

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

17.00-20.00

 

Justyna Michalska

tel. 693 509 741

16.

Mokrzeszów 107

poniedziałek

wtorek

środa

piątek

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

Irena Gawęda

tel. 503 729 379

17.

Opoczka 30

poniedziałek

wtorek

środa

piątek

16.00-18.00

16.00-19.00

16.00-18.00

16.00-18.00

Janina Oko

tel. 74 8513435

18.

Panków 51

wtorek

środa

czwartek

piątek

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

Jadwiga Wojda

tel. 665 550 442

tel. świetlica 74 8506350

19.

Pogorzała 8

wtorek

czwartek

piątek

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

Tatiana Gabrylczuk

tel. 721 139 040

tel. świetlica 74 8538213

20

Pszenno 2

poniedziałek

wtorek

środa

piątek

17.00-19.00

15.30-16.30

17.00-20.00

16.00-18.00

Grażyna Flak

tel. 518 492 317

 

21.

Słotwina 36

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-19.00

17.00-20.00

Jolanta Malinowska

tel. 604 209 196

22.

Stachowice 13 B

środa

czwartek

16.00-17.30

16.00-17.30

Małgorzata Legut

tel. 660 772 068

23

Wilków 32

wtorek

czwartek

16.00-20.00

16.00-20.00

Dominika Dudziak

tel. 731 153 659

24.

Witoszów Dolny 52

poniedziałek

wtorek

środa

czwartek

piątek

12.00-20.00

12.00-20.00

12.00-20.00

12.00-20.00

12.00-20.00

Barbara Kulik

tel. 74 8538416

tel. świetlica 74 8537989

25.

Witoszów Górny 37

poniedziałek

środa

piątek

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

Damian Kruk

tel. 604 897 125

 

26.

Zawiszów

sobota

11.00-14.00

Wiesław Smycz

tel. 794 023 542

Sporządziła:

Justyna Sara-Hryncyszyn


Zmieniony ( Poniedziałek, 29 Październik 2018 )