Start Sport, LZS V JUBILEUSZOWY SAMORZĄDOWO – MEDIALNO – SPORTOWY TURNIEJ KRĘGLI AMATORSKICH
V JUBILEUSZOWY SAMORZĄDOWO – MEDIALNO – SPORTOWY TURNIEJ KRĘGLI AMATORSKICH PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 25 Luty 2013
foto: turniej na kręgielni w Hotelu Maria w WałbrzychuW dniu 22 lutego 2013 roku na Kręgielni Maria w Wałbrzychu odbył się V Jubileuszowy Samorządowo-Medialno-Sportowy Turniej Kręgli Amatorskich.
Turniej mający na celu zapewnienie dobrej zabawy jak również zintegrowanie środowisk samorządowych, mediów oraz środowisk sportowych Powiatu świdnickiego, dzierżoniowskiego i wałbrzyskiego zgromadził na starcie 15 ekip ( w ubiegłym roku wystartowało 18 reprezentacji): PZ LZS Dzierżoniów I, Redakcja Wiadomości Świdnickie, PSZS Świdnica, PSZS Świdnica, Gmina Świdnica , Rada Gminy Świdnica, Powiat Świdnicki, OSiR Świdnica, Redakcja Fakty Wałbrzych, PZ LZS Dzierżoniów II, Gmina Żarów, GOKSIR Świdnica, ŚKPR Świdnica, MKS Świdnica, Redakcja Doba.pl oraz gospodarze PZ LZS Świdnica. Pomimo zaciętej rywalizacji sportowej i gorącej atmosfery była to przede wszystkim doskonała zabawa. Ponieważ odbywało się to w piątkowe popołudnie i większość ekip przyjechała bezpośrednio po pracy wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani gorącym posiłkiem co znacznie wzmocniło ich siły i poprawiło humory.
Pierwsze miejsce zajął Powiat Świdnicki, który wyprzedził Radę Gminy Świdnica oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Świdnicy.

Wszystkie uczestniczące ekipy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary, a zwycięzcy dodatkowo medale.
/Źródło: swidnica.lzs.info.pl/
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: