Start Sport, LZS POWIAT ŚWIDNICA ZWYCIĘZCĄ XII DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI
POWIAT ŚWIDNICA ZWYCIĘZCĄ XII DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI PDF Drukuj Email
Czwartek, 1 Grudzień 2011
Logo LZSDosłownie "rzutem na taśmę", bo tak można nazwać zwycięstwo drużyny z Marcinowic w ostatnim już w tym roku Finale Dolnośląskim - turnieju halowej piłki nożnej do lat 15 - reprezentacja powiatu świdnickiego zapewniła sobie różnicą jednego punktu zajęcie I miejsca w tegorocznej rywalizacji XII DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI.

Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy to łącznie 2700 członków indywidualnych zrzeszonych w klubach sportowych oraz strukturach gminnych: Gminnym Ludowym Klubie Sportowym w Marcinowicach, Gminnym Ludowym Klubie Sportowym w Strzegomiu, Gminnym Ludowym Klubie w Jaworzynie Śl., Gminnym Ludowym Klubie Sportowym w Świdnicy, Gminnym Zrzeszeniu LZS w Żarowie. W szeregach Powiatowe Zrzeszenia LZS w Świdnicy są również kluby miejskie: MKS Świdnica, ŚKPR Świdnica.

Zawodnikom gratulujemy wspaniałego wyniku, a wszystkim działaczom dziękujemy za całoroczną działalność na rzecz sportu dzieci, młodzieży i dorosłych.

UROCZYSTE PODSUMOWANIE XII DOLNOŚLĄSKICH IGRZYSK LZS I MIESZKAŃCÓW WSI odbędzie się w dniu 15 grudnia 2011 roku w Świdnicy w sali Ośrodka Doradztwa Rolniczego przy ul. Wałbrzyskiej 25-27 (siedziba PZ LZS Świdnica). Początek spotkania godzina 12.00. W imieniu Prezydium DZ LZS Wrocław oraz Powiatowego Zrzeszenia LZS w Świdnicy serdecznie zapraszamy zainteresowanych działaczy sportowych, władze samorządowe i administracyjne.
/swidnica.lzs.info.pl/
  • Końcowa tabela rozgrywek -koncowa tabela rozgrywek - format excel
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: