Start Aktualności Wydarzenia KOLEJNY SUKCES "ALE BABEK" NA IX SPOTKANIACH ARTYSTYCZNYCH SENIORÓW W MIĘDZYZDROJACH
KOLEJNY SUKCES "ALE BABEK" NA IX SPOTKANIACH ARTYSTYCZNYCH SENIORÓW W MIĘDZYZDROJACH Drukuj Email
Czwartek, 7 Październik 2010
II nagrodaSukcesem zakończył się dla Zespołu "Ale Babki" udział w "IX Spotkaniach Artystycznych Seniorów Międzyzdroje 2010" zorganizowanych przez Międzynarodowy Dom Kultury w Międzyzdrojach w dniach 1-3 X br.

Zespół Śpiewaczy „Ale Babki” pod kierownictwem Pani Hanny Raszkiewicz wyśpiewał II miejsce.
Zespoły śpiewacze oraz chóry prezentowały swoją twórczość mieszkańcom oraz turystom w różnych miejscach miasta, między innymi na głównej promenadzie w Międzyzdrojach, w parku przed pomnikiem Fryderyka Chopina oraz na Placu Neptuna.
Festiwal przebiegał w radosnej i serdecznej atmosferze. Prezentacje i przesłuchania chórów zespołów odbywały się w auli Międzynarodowego Domu Kultury w sobotę przed jury, które oceniało występy 33 zespołów z całej Polski.

Ale Babki rok rocznie goszczą w Spotkaniach Artystycznych Seniorów w Międzyzdrojach i Kamieniu Pomorskim ciesząc się ogromną popularnością, czego dowodem jest Nagroda Specjalna Starosty Powiatu Kamieńskiego otrzymana podczas Festiwalu Artystycznego Seniorów Międzyzdrojskie Barwy Jesieni „Piosenka o Międzyzdrojach”.

W swoim repertuarze zespół prezentuje piosenki własnego autorstwa podczas imprez środowiskowych, gminnych i wojewódzkich, koncertach na terenie całego kraju, a także w za granicą: Francja, Niemcy, Czechy.Ale Babki w Międzyzdrojach
Przejdź do galerii zdjęć »

 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: