Start Sport, LZS II TURNIEJ W PIŁKARZYKI O PUCHAR WÓJTA GMINY ŚWIDNICA
II TURNIEJ W PIŁKARZYKI O PUCHAR WÓJTA GMINY ŚWIDNICA PDF Drukuj Email
Wtorek, 6 Luty 2024
Trwa mecz - stół do gry w piłkarzyki, gracze, kibice4 stoły, a na każdym z nich po jednej piłce, 4 pary rąk, sędziowskie skupienie, mnóstwo sportowej rywalizacji i wielkich emocji – za nami II TURNIEJ W PIŁKARZYKI O PUCHAR WÓJTA GMINY ŚWIDNICA. 

Frekwencja w świetlicy w Pszennie podczas tegorocznej edycji wydarzenia przerosła oczekiwania organizatorów. W turnieju wzięło udział aż 24 drużyny, po dwóch zawodników w każdej. Byli to zarówno mieszkańcy naszej gminy jak i przyjaciele z gmin sąsiednich Rozplanowanie meczów było logistycznie nie lada przedsięwzięciem, lecz prowadzący – Alicja Masłyk zastępca dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji oraz Bartłomiej Całka mieszkaniec Pszenna udzielający się społecznie – poradzili sobie z tym świetnie. Nad regulaminowym przebiegiem rozgrywek czuwali niezawodni sędziowie, wśród których znaleźli się Kazimierz Goździejewski i Andrzej Puchała - mieszkańcy Pszenna, Urszula Habowska z GOKSiR, a także radni Rady Gminy Świdnica – Roman Jadach i Kazimierz Korta. O to, by nikomu nie zabrakło energii zadbały członkinie Stowarzyszenia Aktywne Pszenno, które przygotowały pyszne, zdrowe przekąski.

Każdy z biorących udział w turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom, a trzy najlepsze drużyny – puchary, medale i nagrody rzeczowe z rąk Teresy Mazurek wójt gminy Świdnica oraz Bartłomieja Strózika zastępcy wójta.

Podium II Turnieju w Piłkarzyki o Puchar Wójta Gminy Świdnica, przedstawia się następująco

  • miejsce I – SIOVXOWIE, Marcin Miśkiewicz i Jacek Tabor z Pszenna
  • miejsce II – RADIO BUDA, Radosław Durlik i Paweł Mitura z Dierżoniowa
  • miejsce III – KILERZY, Marcin Goździejewski i Krzysztof Tabor z Pszenna

Serdecznie gratulujemy.

W imieniu własnym oraz Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji serdecznie dziękujemy za tak liczny udział w turnieju i świetną zabawę. Liczymy na to, że z każdym z Was zobaczymy się podczas kolejnych edycji wydarzenia. Przesyłamy sportowe pozdrowienia.

Przejdź do galerii zdjęć >>>

 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: