Start Aktualności Imprezy FESTYN RODZINNY W STYLU COUNTRY
FESTYN RODZINNY W STYLU COUNTRY Drukuj Email
Środa, 3 Czerwiec 2009

Festyn w Stachowicach„Każdy jest nauczycielem, im częściej spotykam ludzi i z nimi rozmawiam, tym więcej się uczę. Dziecko z ulicy, które się uśmiecha, jest nauczycielem, bo przypomina o tym, żeby się uśmiechać” /Serj Tankian/

To motto przyświecało 30 maja 2009r. na Festynie Rodzinnym Country z okazji Dnia Dziecka w Stachowicach. Pomimo tego, że pogoda była kapryśna i nie skąpiła deszczu, uśmiechów dzieci i dorosłych nie zabrakło. Organizatorzy przygotowali masę atrakcji i niespodzianek.

Odbyła się Majówka – odprawiana przez kleryków z Wyższego Seminarium Duchownego w Świdnicy, wystąpił Zespół Pieśni i Tańca „Bystrzyca”, zespół „The First Country” ze Stachowic, zespół śpiewaczy „Kądziołeczka” oraz „Stokrotka”. Pokaz grupy prewencyjnej Powiatowej Policji ze Świdnicy. Pokazy sprawnościowe Ochotniczej Straży Pożarnej z Lutomi i Burkatowa. Odbyły się zawody sportowe i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami i wiele, wiele przemiłych niespodzianek.  Gratulujemy sołtysowi i radzie sołeckiej ze Stachowic świetnej organizacji i pogody ducha, którą zarazili wszystkich obecnych –  wszyscy bawili się wspaniale do późnych godzin nocnych.

Przejdź do galerii zdjęć >>>

 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: