Start Sport, LZS OTWARTY TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ W BOLEŚCINIE ZA NAMI
OTWARTY TURNIEJ PIŁKI PLAŻOWEJ W BOLEŚCINIE ZA NAMI PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 24 Lipiec 2023
Na stoliku puchary dla zwycięzców, na trawie torby z nagrodami dla uczestników turnieju. W tle biały baner z herbem Gminy Świdnica i logiem GOKSiRuZa nami drugie z trzech spotkań zaplanowanych w ramach wakacyjnej triady sportowej Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji. Otwarty Turniej Piłki Plażowej w Boleścinie przyciągnął 7 drużyn. Po kilku godzinach gry udało się wyłonić lidera rozgrywek. Na najwyższym miejscu na podium znalazła się drużyna z sołectwa Grodziszcze.

 

W ten upalny dzień 3-osobowe drużyny mieszane rywalizowały ze sobą blisko 5 godzin. Emocjonujący mecz stoczyli ze sobą m.in. mieszkańcy Boleścina i Mokrzeszowa, a to za sprawą radnych reprezentujących ich drużyny. Jednak to sołectwo Grodziszcze zdeklasowało wszystkich uczestników i zdobyło główne trofeum rozgrywek.

Klasyfikacja końcowa:

  1. Sołectwo Grodziszcze
  2. Sołectwo Mokrzeszów
  3. Siatkarskie Świry (drużyna ze Świdnicy i Mokrzeszowa)
  4. Sołectwo Boleścin

Najlepszych zawodników dekorowali: zastępca dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji Alicja Masłyk, wraz z współorganizatora wydarzenia z sołectwa Boleścin. Najlepsze drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale. Dziękujemy sołectwu Boleścin za pomoc przy organizacji wydarzenia, wszystkim uczestnikom zawodów za udział i kibicom za doping. Sportową triadę zakończymy 27 lipca kolejną edycją Turnieju Koszykówki STREET BALL drużyn dwuosobowych (2x2) na Orliku w Lutomi Górnej, na który już teraz zapraszamy!


 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: