Start Aktualności Wydarzenia III GMINNY KONKURS PIOSENKI, CZYLI PIOSENKI Z PLECAKIEM
III GMINNY KONKURS PIOSENKI, CZYLI PIOSENKI Z PLECAKIEM Drukuj Email
Środa, 31 Maj 2023
Młoda wykonawczyni na konkursowej sceniePrzedszkolne talenty wokalne zaprezentowały dzisiaj się na scenie świetlicy w Witoszowie Dolnym w ramach III Gminnego Konkursu Piosenki. Tematem przewodnim były piosenki z plecakiem nawiązujące do tematyki wakacyjno-turystycznej.

Gospodarzem wydarzenia było Przedszkole w Witoszowie Dolnym, na zaproszenie którego odpowiedziały 3 gminne przedszkola i z 3 oddziały przedszkolne. Łącznie na scenie wystąpiło 11 dzieci. Wszystkie placówki oświatowe z terenu gminy Świdnica mogły się pochwalić swoimi artystami i efektami pracy dzieci oraz pedagogów.

Część konkursowa przeprowadzona została z podziałem na dwie grupy wiekowe: dzieci w wieku 5 i 6 lat. Maluchy nie tylko brawurowo wykonały piosenki, ale swoim strojem i kostiumami oddały klimat tegorocznego konkursu. Jury, któremu przewodniczyła wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek postanowiło przyznać równorzędne nagrody dla wszystkich 11 młodych artystów. Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję!


 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: