Start Aktualności Wydarzenia TRWAJĄ KULINARNE WARSZTATY ZDOBIENIA MAZURKÓW
TRWAJĄ KULINARNE WARSZTATY ZDOBIENIA MAZURKÓW Drukuj Email
Piątek, 24 Marzec 2023
Uczestnicy warsztatów prezentują swoje wypiekiOzdabianie ciasta mazurka to kwestia indywidualnych upodobań i kreatywności. Tradycyjnie mazurki ozdabia się karmelem i orzechami, ale można użyć też bakalii, kandyzowane owoce, płatki kokosowe, posypki itp. Jeśli z pomocą przychodzą gospodynie z KGW Witoszów Dolny, a także seniorzy z Klubu Seniora w Bystrzycy Górnej, czy Grodziszcza to takie wielkanocne specjały muszą się udać.

 

Przekonali się o tym uczestnicy kolejnych warsztatów kulinarnych „MAZURKOWY ZAWRÓT GŁOWY” w Witoszowie Dolnym, Bystrzycy Górnej i Grodziszczu.  Młodzi kucharze i cukiernicy słuchali cennych wskazówek od swoich pań z koła gospodyń czy klubu seniora. To wspaniałe, że seniorzy przekazują swoją wiedzę i umiejętności dzieciom! Pieczenie ciasta to nie tylko przyjemna forma spędzania czasu, ale także doskonała okazja do nauki samodzielności i kreatywności.Z pewnością ta wiedza zaprocentuje w przyszłości

 To wspaniałe, że seniorzy przekazują swoją wiedzę i umiejętności dzieciom! Pieczenie ciasta to nie tylko przyjemna forma spędzania czasu, ale także doskonała okazja do nauki samodzielności i kreatywności.Z pewnością ta wiedza zaprocentuje w przyszłości - podkreśla Krzysztof Jas, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, organizator przedsięwzięcia.


 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: