Start Sport, LZS OTWARTY TURNIEJ W PIŁKARZYKI O PUCHAR WÓJTA GMINY ŚWIDNICA ZA NAMI!
OTWARTY TURNIEJ W PIŁKARZYKI O PUCHAR WÓJTA GMINY ŚWIDNICA ZA NAMI! PDF Drukuj Email
Piątek, 20 Styczeń 2023
Zwycięzka drużyna z wysoko uniesionym pucharem zawodów przy aplauzie władz gminy Świdnica oraz organizatorówDo udziału w turnieju zgłosiło się 13 dwuosobowych drużyn. Uczestnicy podzieleni zostali ma 3 grupy, w których rozegrali mecze „każdy z każdym”. Zdobywcy najlepszych wyników w poszczególnych grupach, stoczyli rozstrzygające mecze w finale.

 

Zebranych przywitali i Turniej rozpoczęli Krzysztof Jas – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy oraz sędziowie i jednocześnie pracownicy GOKSiR Jakub Curyl oraz Marzena Puć-Piotrowska. Nie zabrakło wielkich sportowych emocji, kibicowania, okrzyków radości, a całość przebiegła w niezwykle przyjaznej atmosferze.

Puchary, dyplomy i nagrody wręczyli zastępca wójta gminy Świdnica, Bartłomiej Strózik oraz radny Rady Gminy Świdnica Kazimierz Korta oraz Alicja Masłyk, zastępca dyrektora GOKSiR.

Na podium stanęły drużyny

  • Dream Team
  • Goździk Skład
  • D&D

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy.

Organizatorem Turnieju była gmina Świdnica oraz Gminny  Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy Uczestnikom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział i oczywiście zapraszamy do udziału w kolejnych odsłonach wydarzenia. Podziękowania kierujemy także do Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Pszenno Aktywne Pszenno które zadbało o pyszny poczęstunek i napoje dla gości wydarzenia.


 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: