Start
PODSUMOWANIE 7. RST PÓŁMARATONU ŚWIDNICKIEGO PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 7 Listopad 2022
Biegacze na mecie półmaratonuZa nami 7. RST Półmaraton Świdnicki, wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz lokalnych, sportowych imprez. Rangę wydarzenia podnosi fakt, iż udział w nim wzięli nie tylko mieszkańcy gminy i miasta Świdnicy czy też ogólnie całego powiatu Świdnickiego, ale także biegacze z innych krajów: Anglii, Irlandii, Chin, Ukrainy i Niemiec.

Trasa biegu tradycyjnie przebiegała przez miejscowości gminy Świdnica na których kolorowe strefy kibica stworzyli mieszkańcy Opoczki, Bystrzycy Dolnej, Makowic, Bojanic i Burkatowa.

Brawa dla sołectw, przez które przebiegała trasa biegu, słowa uznania dla gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych, uczniów i nauczycieli gminnych Szkół, mieszkańców - wolontariuszy.
Jesteście niezastąpieni. Cieszymy się, że jak zwykle mogliśmy na Was liczyć!

Biegaczom na mecie medale wręczali między innymi Krzysztof Jas, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy oraz Alicja Masłyk, zastępca dyrektora.
Wszystkim uczestnikom biegu - niezależnie od zajętego miejsca - gratulujemy osiągniętych wyników i osobistych sukcesów, a w imieniu biegaczy serdecznie gratulujemy organizatorom wydarzenia:
  • Wroactiv
  • RST Software Masters
  • ŚWIDNICA rynek z tradycjami
  • Powiat Świdnica
Więcej o półmaratonie oraz szczegółowe wyniki końcowe znajdą Państwo na oficjalnej stronie RST Półmaratonu: http://polmaraton.swidnica.pl

Po więcej zdjęć zapraszamy do naszej FOTOGALERII