Start Aktualności Imprezy „WYSYPISKO”: JUŻ PO RAZ DZIESIĄTY !
„WYSYPISKO”: JUŻ PO RAZ DZIESIĄTY ! Drukuj Email
Wtorek, 12 Maj 2009
„Szanujmy wspomnienia…” - pod takim hasłem odbywać się będzie tegoroczny X Gminny Przegląd Muzyczny Młodych Artystów – „Wysypisko” organizowany przez Szkołę Podstawową w Lutomi Dolnej oraz  Urząd Gminy w Świdnicy. W tym roku przegląd będzie miał szczególny charakter i wymiar, ponieważ będzie obchodzić swój jubileusz dziesięciolecia!
 
Celem od lat przyświecającym temu konkursowi jest poszukiwanie i promowanie młodych talentów ukrywających się w murach naszych gminnych szkół. Występującym organizatorzy chcą dać możliwość szerszego zaprezentowania i konfrontacji z jury. Ideą jest zaś, by był to przegląd jak zawsze bez barier, prowadzony przez dzieci dla dzieci. Nie zależy w nim bowiem na twardej walce i rywalizacji, ale na wspólnym muzykowaniu i obcowaniu z muzyką formie zabawy.
 
Tegoroczna gala stanie się źródłem szczególnej wymiany doświadczeń, bowiem tym razem propozycję do muzycznej zabawy zaproszono laureatów z lat ubiegłych oraz … Samorządowców. Wzorem lat ubiegłych dla zwycięzców przygotowano nagrody, dla wszystkich wspaniałą zabawę i nowe doświadczenia, ponieważ wszystkie utwory wykonywane będą z żywym akompaniamentem zespołu.

Wszystkich miłośników muzyki zapraszamy 16 maja o godz. 10.00 do świetlicy wiejskiej w Bystrzycy Górnej na X Gminny Przegląd Muzyczny Młodych Artystów – „Wysypisko 2009”.
 
Pliki do pobrania:
Linie melodyczne [MP3]:
  1. "Hej Bystra Woda"
  2. "Karolinka"
  3. "Zielony Mosteczek"
  4. "Czerwone Jagody"
  5. "W Murowanej Piwnicy"
  6. "Czerwone Jabłuszko"
  7. "Przepióreczka"
  8. "Nie Bede Ja Pasła"
  9. "Prząśniczki"
  10. "Kukułeczka"
 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: