Start Sport, LZS LKS BYSTRZYCA GÓRNA ZWYCIĘZCĄ GMINNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ
LKS BYSTRZYCA GÓRNA ZWYCIĘZCĄ GMINNEJ LIGI HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ PDF Drukuj Email
Poniedziałek, 14 Marzec 2011
Gminna Liga Halowej Piłki NożnejDobiegły końca rozgrywki Gminnej Ligi Halowej Piłki nożnej seniorów. W rozgrywkach ligowych wzięło udział 14 zespołów z terenu Gminy Świdnica. W 13 kolejkach swoje piłkarskie umiejętności zaprezentowało ponad 160 zawodników. Rozgrywane pojedynki pomiędzy poszczególnymi zespołami stały na dobrym poziomie sportowym i dostarczyły wiele emocji kibicom i zawodnikom. W czasie rozgrywek strzelono w sumie 895 bramek.
W dniu 12.03.2011 r. po ostatnim rozegranym meczu na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbyło się uroczyste Zakończenie Ligi. Zwycięzcą rozgrywek została drużyna LKS Bystrzyca Górna, która po 13 spotkaniach zgromadziła 35 punktów (11 meczy wygranych, 2 remisy), zdobywając 112 bramek.
Drugie miejsce zajęła reprezentacja LKS „Kłos” Lutomia, a miejsce trzecie Darbor Miłochów. Wybrano najlepszego strzelca turnieju, którym został Konrad Sajdak z Bystrzycy Górnej. Przyznano także puchary dla drużyn „fair play”, które otrzymały zespoły LKS „Błękitni” Komorów oraz LZS Sołectwo Lubachów.

Wszystkie drużyny zostały nagrodzone pucharami oraz pamiątkowymi dyplomami. Podsumowania Ligi i wręczenia nagród dokonali: Prezes Gminnego Ludowego Klubu Sportowego „Świdnica” Kazimierz Goździejewski, Vice Przez GLKS „Świdnica” Ryszard Dudkowski, Sekretarz GLKS-u, a zarazem Zastępca Przewodniczącego Dolnośląskiego Zrzeszania LZS we Wrocławiu Leszek Noworól, Zastępca Przewodniczącego Rady Gminy Tadeusz Żuberek oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji Krzysztof Jas. /swidnica.lzs.info.pl/