Start Aktualności Sport, LZS HALA SPORTOWA - OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN
HALA SPORTOWA - OTWARTY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN Drukuj Email
Czwartek, 22 Październik 2009
piłkaW dniu 17.10.2009 r., na hali sportowej w Witoszowie Dolnym odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn. Przybyłe zespoły powitał senator Stanisław Jurcewicz. W turnieju wzięło udział 7 drużyn siatkarskich z terenu powiatu świdnickiego Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach, systemem każdy z każdym, wicemistrzowie grup A i B zmierzyli się w walce o III miejsce, a mistrzowie grup w walce o I miejsce.
 
Zwycięzcą turnieju została drużyna Bolko I Świdnica, po bardzo zaciętej walce w meczu finałowym z drużyna Młodych Wilków Świdnica (27:25; 26:24;
15:11). Trzecie miejsce zajęła drużyna LKS Chemik Żarów, która w meczu o brązowy medal pokonała drużynę Bad Boys Strzegom (25:23; 25:20). Kolejne miejsca zajęły:  LKS Lutomia,  Clavis Świdnica,  Bo1ka II (ZSM). Po zakończeniu turnieju wszystkie drużyny zostały nagrodzone medalami i pucharami, a najlepsi zawodnicy z każdego zespołu nagrodami rzeczowymi.

Wybrano także najlepiej atakującego, którym został Adam Pęczyński z drużyny Bolko I Świdnica, i najwszechstronniejszego zawodnika turnieju - Piotr Orzechowski - "Młode Wilki", którzy otrzymali upominki rzeczowe. W turnieju brały udział także kobiety (Anna Jarzębicka - Clavis, Anna Sikorska - Bad Boys, Beata Kądziołka - LKS Żarów), które zostały uhonorowane nagrodami specjalnymi.

Imprezie towarzyszyła miła atmosfera, a po sportowych zmaganiach na zawodników czekał gorący poczęstunek. Organizatorem turnieju było Powiatowe Zrzeszenie LZS w Świdnicy oraz GOKSiR Świdnica.

 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: