Start Aktualności Imprezy GMINNE ZAWODY SPORTOWO POŻARNICZE W PANKOWIE ZA NAMI
GMINNE ZAWODY SPORTOWO POŻARNICZE W PANKOWIE ZA NAMI Drukuj Email
Poniedziałek, 29 Maj 2023
Oficjele Gminy Świdnica wraz z dowództwem OSP na boisku w PankowieTo był dzień pełen sportowej rywalizacji, świetnej zabawy i dumy, wynikającej z wyjątkowych umiejętności druhen i druhów z gminnych Ochotniczych Straży Pożarnych z Gminy Świdnica. W zawodach podzielonych na bieg z przeszkodami, bieg sztafetowy z przeszkodami oraz bojówkę, udział wzięło 6 Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych oraz 9 drużyn dorosłych. Urocztstego otwarcia zawodów dokonała wójt gminy Teresa Mazurek w asyście najmłodszego przedstawiciela młodzieżowej drużyny pożarniczej.

 

Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze:

  • MDP Gogołów
  • MDP Grodziszcze (dwie drużyny)
  • MDP Burkatów
  • MDP Gogołów (I miejsce, kat. starsza)
  • MDP Lutomia (II miejsce, kat. starsza)

Drużyny dorosłe zajęły następujące miejsca:

1. OSP Witoszów

2. OSP Burkatów

3. OSP Bystrzyca Górna

4. OSP Gogołów

5. OSP Mokrzeszów

6. OSP Panków

7. OSP Grodziszcze

8. OSP Lutomia

9. OSP Burkatów (drużyna nr 2)

Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy. Wszyscy byliście świetni! Zawody sportowo pożarnicze połączone były z obchodami Dnia Dziecka. Dla najmłodszych gości przygotowano moc atrakcji – wielkie bańki mydlane, loterie fantową, wspólne gry, zabawy i konkurencje.

Wydarzenie to było także okazją do złożenia życzeń z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, przypadającego na dzień 27 maja.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich zaangażowanych w organizację zawodów oraz Dnia Dziecka, a w szczególności OSP Panków z prezesem Mateuszem Adamskim na czele.

Do zobaczenia za rok, podczas kolejnych, jak zwykle emocjonujących zmagań drużyn pożarniczych z gminy Świdnica!


 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: