Start Aktualności Imprezy JARMARK WIELKANOCNY 4 KWIETNIA W PSZENNIE
JARMARK WIELKANOCNY 4 KWIETNIA W PSZENNIE Drukuj Email
Poniedziałek, 2 Marzec 2020
Jarmark WielkanocnyGminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich twórców oraz miłośników sztuki i tradycji do wzięcia udziału w kiermaszu sztuki ludowej i kulinarnej: „Jarmark Wielkanocny”. Kiermasz odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2020 r. (sobota) od godziny 13.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie, ul. Wrocławska 15.

Celem kiermaszu jest prezentacja i wspieranie sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego oraz zachowanie od zapomnienia wszelkich tradycji wielkanocnych. W kiermaszu może wziąć udział każdy twórca, który zgłosi się do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

Zainteresowanych udziałem prosimy o wypełnienie i przesłanie karty wystawcy do dnia 25 marca 2020 r. na adres: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy  ul. B. Głowackiego 4, 58-100 Świdnica, telefon 74 852 30 67 wew. 313, Jakub Curyl lub drogą e-mailową  na adres: goksirgmswidnica@wp.pl , konieczność pisemnego potwierdzenia.

Kiermasz rozpocznie się o godzinie 13.30 i będzie trwał do  godziny 17.00. Będzie można na nim zobaczyć, dotknąć oraz kupić dzieła twórców (rękodzieło artystyczne, rzemiosło artystyczne, kulinaria tradycyjne) oraz obejrzeć występ amatorskich zespołów ludowych.

Pliki do pobrania:


 


Najnowsze artykuły z tej kategorii: